align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  MLAJŠI DEČKI U13 2016/17 - skupina A
  Zapisnik: 6. krog 28.09.16
   TEKMA: JuRentA Bitnje - Triglav Domplan - bordo 0 : 21 0 : 12
   Kraj: Bitnje - ŠP Bitnje    Gledalcev: 0
   1. sodnik: Kolenović Edi
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   JuRentA Bitnje
Priimek in ime Rojen
  1  Hafner Maks (V) 22.04.06
  2  Ličar Gašper 19.04.04
  3  Cvetan Marcel 23.09.07
  4  Stojko Luka 14.05.07
  9  Šifrer Nejc (K) 06.08.05
  11  Krišelj Peter 02.02.07
  15  Udovč Rok 18.12.07
  17  Kranjc Peter 25.08.05
  20  Stopar Debelak Vid 28.06.04
  21  Barle Nemeček Matej 19.03.04
   Triglav Domplan - bordo
Priimek in ime Rojen
  1  Mesarić Patrik (V) 11.05.04
  2  Bajrović Emre 25.07.04
  4  Marjanica Antonio 27.11.04
  5  Suljić Adnan 19.04.04
  8  Seferagić Leo 30.07.04
  9  Ristić Marko (K) 01.11.04
  10  Jenko Mark 09.08.04
  14  Fuchs Leon 07.10.04
  18  Radosavljević Alex 02.04.04
  21  Šutić Stefan 09.07.04
  23  Dagarin Gal 30.05.05
  70  Podbregar Nik 09.07.04
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   JuRentA Bitnje
   Muljavec Gašper
   Triglav Domplan - bordo
   Džamastagič Maksud
   STRELCI
   JuRentA Bitnje
   Triglav Domplan - bordo
   0 : 1 4 - Marjanica Antonio (7')
   0 : 2 23 - Dagarin Gal (8')
   0 : 3 2 - Bajrović Emre (11')
   0 : 4 4 - Marjanica Antonio (12')
   0 : 5 23 - Dagarin Gal (16')
   0 : 6 10 - Jenko Mark (17')
   0 : 7 2 - Bajrović Emre (18')
   0 : 8 2 - Bajrović Emre (19')
   0 : 9 9 - Ristić Marko (22')
   0 : 10 21 - Šutić Stefan (25')
   0 : 11 8 - Seferagić Leo (26')
   0 : 12 2 - Bajrović Emre (27')
   0 : 13 21 - Šutić Stefan (33')
   0 : 14 5 - Suljić Adnan (40')
   0 : 15 8 - Seferagić Leo (47')
   0 : 16 23 - Dagarin Gal (48')
   0 : 17 9 - Ristić Marko (52')
   0 : 18 9 - Ristić Marko (54')
   0 : 19 9 - Ristić Marko (56')
   0 : 20 9 - Ristić Marko (58')
   0 : 21 9 - Ristić Marko (60')
   OPOMINJANI
   JuRentA Bitnje
   Triglav Domplan - bordo
   IZKLJUČENI
   JuRentA Bitnje
   Triglav Domplan - bordo
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
5. krog 23.09.17
Naklo : Velesovo 0 : 2
Žiri : Visoko 1 : 1
Škofja Loka : Kondor Godešič 4 : 2
Niko Železniki : JuRentA Bitnje 0 : 3
Polet : Royal Sport DLN 2 : 3
Britof : Preddvor 4 : 5
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan