align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  MLAJŠI DEČKI U13 2016/17 - skupina A
  Zapisnik: 9. krog 15.10.16
   TEKMA: Škofja Loka - Zarica Kranj U12 14 : 0 4 : 0
   Kraj: Škofja Loka - Puštal    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Kolenović Edi
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka
Priimek in ime Rojen
  1  Habjan Val (V) 20.09.04
  5  Mrak Lenart 25.05.04
  7  Bektašević Ali 08.05.04
  8  Debeljak Jaka 15.07.04
  9  Bogataj David 13.08.04
  10  Rimac Leo 14.03.06
  11  Pešić Tjaž 19.06.04
  13  Mijić Tin 28.01.04
  15  Kuštrin Matej (K) 20.08.04
  16  Kokalj Matic 13.03.06
  17  Krmelj Blaž 16.01.04
  21  Novak Ivan 03.07.05
   Zarica Kranj U12
Priimek in ime Rojen
  0  Bajželj Domen (V) 09.07.05
  2  Vrhovnik Luka 16.10.05
  4  Koprivec Enej 11.01.05
  5  Mirković Luka 16.06.05
  6  Bokal Šter Lan 23.01.05
  7  Zevnik Luka 23.05.05
  12  Božnar Nejc 24.02.05
  13  Ambrožič Tim 29.05.05
  15  Sušnik Ožbej 11.05.05
  17  Bogataj Luka 25.04.05
  19  Ilisić David 05.12.05
  20  Hvasti Matic (V,K) 03.01.05
  21  Hudovernik Urban 02.12.05
  22  Govekar Nik 08.11.05
  23  Bjelokapić Maj 19.05.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Škofja Loka
   Pokorn Jalen
   Zarica Kranj U12
   Peternelj Robert
   STRELCI
   Škofja Loka
   1 : 0 21 - Novak Ivan (6')
   2 : 0 7 - Bektašević Ali (13')
   3 : 0 21 - Novak Ivan (25')
   4 : 0 21 - Novak Ivan (27')
   5 : 0 13 - Mijić Tin (40')
   6 : 0 15 - Kuštrin Matej (43')
   7 : 0 21 - Novak Ivan (44')
   8 : 0 10 - Rimac Leo (45')
   9 : 0 15 - Kuštrin Matej (50')
   10 : 0 21 - Novak Ivan (50')
   11 : 0 15 - Kuštrin Matej (51')
   12 : 0 11 - Pešić Tjaž (54')
   13 : 0 8 - Debeljak Jaka (59')
   14 : 0 11 - Pešić Tjaž (60')
   Zarica Kranj U12
   OPOMINJANI
   Škofja Loka
   Zarica Kranj U12
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka
   Zarica Kranj U12
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan