align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  MLAJŠI DEČKI U13 2016/17 - skupina A
  Zapisnik: 10. krog 22.10.16
   TEKMA: JuRentA Bitnje - Šenčur U12 2 : 16 0 : 9
   Kraj: Bitnje - ŠP Bitnje    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Kolenović Edi
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   JuRentA Bitnje
Priimek in ime Rojen
  3  Udovč Rok 18.12.07
  5  Pipp Žiga 23.07.05
  6  Barle Nemeček Matej 19.03.04
  10  Velkov Leon 15.11.04
  11  Avdić Edin (K) 24.09.04
  13  Kumer Bine (V) 23.12.06
  14  Cvetan Marcel 23.09.07
  20  Stopar Debelak Vid 28.06.04
   Šenčur U12
Priimek in ime Rojen
  1  Pirc Marko (V) 26.05.05
  2  Markun Maks 16.11.06
  4  Gostan Zevnik Dan 02.06.05
  7  Lakner Loris 14.08.06
  8  Lakner Patrik 24.06.05
  9  Musić Sami 09.09.05
  10  Savinšek Jaka (K) 08.04.05
  11  Drolc Zaš 15.04.05
  12  Pori Maks 07.04.06
  13  Fritz Tadej 30.01.06
  15  Jeraj Jure 31.03.05
  17  Turuk Patrik 19.08.05
  20  Kijamet Daris 17.08.06
  21  Bertoncelj Luka 23.12.05
  27  Štern Klemen 24.06.05
  29  Rihtaršič Maks 29.01.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   JuRentA Bitnje
   Muljavec Gašper
   Šenčur U12
   Kristan Jakob
   STRELCI
   JuRentA Bitnje
   1 : 9 6 - Barle Nemeček Matej (33')
   2 : 9 10 - Velkov Leon (34')
   Šenčur U12
   0 : 1 7 - Lakner Loris (4')
   0 : 2 17 - Turuk Patrik (5')
   0 : 3 10 - Savinšek Jaka (6')
   0 : 4 10 - Savinšek Jaka (9')
   0 : 5 10 - Savinšek Jaka (12')
   0 : 6 8 - Lakner Patrik (15')
   0 : 7 9 - Musić Sami (16')
   0 : 8 9 - Musić Sami (20')
   0 : 9 9 - Musić Sami (27')
   2 : 10 9 - Musić Sami (39')
   2 : 11 1 - Pirc Marko (41')
   2 : 12 10 - Savinšek Jaka (49')
   2 : 13 1 - Pirc Marko (51')
   2 : 14 1 - Pirc Marko (54')
   2 : 15 12 - Pori Maks (60')
   2 : 16 7 - Lakner Loris (61')
   OPOMINJANI
   JuRentA Bitnje
   Šenčur U12
   IZKLJUČENI
   JuRentA Bitnje
   Šenčur U12
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
5. krog 23.09.17
Naklo : Velesovo 0 : 2
Žiri : Visoko 1 : 1
Škofja Loka : Kondor Godešič 4 : 2
Niko Železniki : JuRentA Bitnje 0 : 3
Polet : Royal Sport DLN 2 : 3
Britof : Preddvor 4 : 5
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan