align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  STAREJŠI CICIBANI U11 2016/17 - skupina B
  Zapisnik: 5. krog 27.09.16
   TEKMA: Triglav Podgorje - bordo - Triglav Podgorje - beli 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Kranj - ŠC Kranj - umetna trava    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   
   POSTAVI
   Triglav Podgorje - bordo
Priimek in ime Rojen
  1  Čadež Anže 30.09.07
  1  Vasić Tijan (V) 11.02.07
  6  Suljanović Din 13.06.07
  13  Talić Daris 21.11.07
  16  Tevanović Filip 14.09.07
  17  Slobodjanac Tit 20.09.07
  18  Vujanović Darko 05.03.07
  20  Povšič Luka 20.10.07
  26  Blagus Gal 08.11.07
  29  Stojković Uroš 17.02.07
  34  Mustafić Daris 02.10.07
   Triglav Podgorje - beli
Priimek in ime Rojen
  2  Breznik Vid 14.11.07
  3  Rajlić Ognjen 17.06.07
  5  Varmaz Plava Tian 10.02.08
  9  Ibrahimagić Din (V) 09.02.07
  10  Sedej Tian Mai 31.05.07
  14  Podgoršek Jakob 02.02.07
  21  Harambašić Tarik 23.07.07
  22  Maletić David 16.07.07
  25  Vučenović Nemanja 27.01.07
  27  Oštir Jurij 30.10.07
  30  Kljajević Vlado 13.01.07
  Rezervni igralci
  4  Kecelj Juš 09.04.07
  5  Pleško Tian 22.02.08
  11  Baltič Aljaž 08.04.08
  15  Varagić Aleksij 10.06.08
  19  Brkić Uroš 28.05.07
  30  Lotrič Ožbej 10.07.07
  Rezervni igralci
  4  Tofaj Nikola 25.05.07
  6  Torkar Nejc (V) 01.03.07
  7  Beljkaš Maksim Vid 28.06.07
  8  Istenič Tim 29.05.07
  15  Bergant Bor 23.10.07
  31  Jemec Blaž 06.05.07
  45  Blagojević May 22.01.07
   TRENER
   Triglav Podgorje - bordo
   Kajtazovič Jaka
   Triglav Podgorje - beli
   Prača Dalibor
   STRELCI
   Triglav Podgorje - bordo
   Triglav Podgorje - beli
   OPOMINJANI
   Triglav Podgorje - bordo
   Triglav Podgorje - beli
   IZKLJUČENI
   Triglav Podgorje - bordo
   Triglav Podgorje - beli
   MENJAVE
   Triglav Podgorje - bordo
  Minuta  Igralec
   Triglav Podgorje - beli
  Minuta  Igralec
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan