align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  MLAJŠI DEČKI U13 2016/17 - skupina D
  Zapisnik: 4. krog 24.04.17
   TEKMA: Triglav Domplan-beli - JuRentA Bitnje 8 : 1 3 : 1
   Kraj: Tenetiše - NK Podgorje    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Šmid Klavdij
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Domplan-beli
Priimek in ime Rojen
  0  Špernjak Nik 07.10.05
  1  Čimžar Žuran Nejc (V) 24.07.05
  4  Kveder Val 14.07.05
  5  Veseli Ensar 15.08.04
  6  Tičar Nej 12.09.05
  8  Sallahi Nderim 10.04.06
  9  Velkov Antonio 07.01.05
  10  Jeršin Mark 03.02.04
  11  Šutić Stefan 09.07.04
  12  Mešinović Inas (V,K) 09.01.04
  13  Štern Filip 27.04.04
  14  Koren Staš 02.05.04
  15  Ipavec Lakner Gašper 21.05.04
  16  Hervatin Luka 10.10.04
  18  Radosavljević Alex 02.04.04
  21  Torkar Matic 30.10.05
  22  Huskić Alen 29.04.05
  28  Bajt Simon 03.01.04
   JuRentA Bitnje
Priimek in ime Rojen
  0  Ličar Gašper 19.04.04
  1  Hafner Maks (V) 22.04.06
  5  Jereb Marcel 30.03.04
  6  Kranjc Peter 25.08.05
  8  Barle Nemeček Matej 19.03.04
  9  Šifrer Nace 28.04.04
  10  Šifrer Nejc (K) 06.08.05
  11  Korov Sergej 24.05.05
  15  Udovč Rok 18.12.07
  17  Krišelj Peter 02.02.07
  20  Avdić Edin 24.09.04
  21  Stopar Debelak Vid 28.06.04
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Triglav Domplan-beli
   Džamastagič Maksud
   JuRentA Bitnje
   Muljavec Gašper
   STRELCI
   Triglav Domplan-beli
   1 : 1 14 - Koren Staš (18')
   2 : 1 9 - Velkov Antonio (23')
   3 : 1 5 - Veseli Ensar (28')
   4 : 1 8 - Sallahi Nderim (50')
   5 : 1 8 - Sallahi Nderim (51')
   6 : 1 16 - Hervatin Luka (55')
   7 : 1 21 - Torkar Matic (59')
   8 : 1 11 - Šutić Stefan (60')
   JuRentA Bitnje
   0 : 1 20 - Avdić Edin (1')
   OPOMINJANI
   Triglav Domplan-beli
    10 - Jeršin Mark (40')
   JuRentA Bitnje
    6 - Kranjc Peter (56')
   IZKLJUČENI
   Triglav Domplan-beli
   JuRentA Bitnje
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
11. krog 04.11.17
Niko Železniki : Zarica Kranj B 2 : 1
JuRentA Bitnje : Preddvor 4 : 2
Visoko : Kondor Godešič 9 : 0
Naklo : Škofja Loka 0 : 0
Velesovo : Royal Sport DLN 0 : 1
Žiri : Britof 5 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan