align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  STAREJŠI CICIBANI U11 2016/17 - skupina F
  Zapisnik: 6. krog 19.05.17
   TEKMA: Triglav Podgorje - beli - Škofja Loka U10 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Kranj - ŠC Kranj - umetna trava    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   
   POSTAVI
   Triglav Podgorje - beli
Priimek in ime Rojen
   Prva ekipa
  1  Čadež Anže (V) 30.09.07
  3  Rajlić Ognjen 17.06.07
  7  Beljkaš Maksim Vid 28.06.07
  9  Ibrahimagić Din 09.02.07
  10  Sedej Tian Mai 31.05.07
  12  Istenič Tim (V) 29.05.07
  14  Podgoršek Jakob 02.02.07
  21  Harambašić Tarik 23.07.07
  30  Kljajević Vlado 13.01.07
  31  Jemec Blaž 06.05.07
  45  Blagojević May 22.01.07
   Škofja Loka U10
Priimek in ime Rojen
   Prva ekipa
  1  Cvetić Kristian (V) 09.11.07
  2  Kostić Drejc 13.01.07
  3  Saloski Sefer 27.02.07
  4  Ule Aleksander 15.03.07
  5  Pavlišič Luka 11.02.07
  6  Kalan Žiga 28.09.07
  7  Ivić Daniel (K) 22.06.07
  8  Keše Žak 12.10.07
  9  Stanič Žan Miloš 19.10.07
  12  Eržen Luka (V) 19.11.07
  13  Jugović Aleksander 10.10.07
   Druga ekipa
  5  Varmaz Plava Tian (K) 10.02.08
  15  Bergant Bor 23.10.07
  22  Maletić David 16.07.07
  27  Oštir Jurij 30.10.07
   Druga ekipa
  14  Filipič Mark 06.04.07
  15  Krek Martin 21.12.07
  16  Bogataj Gašper 25.07.07
  17  Bašelj David 16.07.07
  18  Šuštarič Bojan 16.01.07
  19  Tralješić Mark 27.10.07
   TRENER
   Triglav Podgorje - beli
   Prača Dalibor
   Škofja Loka U10
   Čehić Jasmin
   STRELCI
   Triglav Podgorje - beli
   Škofja Loka U10
   OPOMINJANI
   Triglav Podgorje - beli
   Škofja Loka U10
   IZKLJUČENI
   Triglav Podgorje - beli
   Škofja Loka U10
   MENJAVE
   Triglav Podgorje - beli
  Minuta  Igralec
   Škofja Loka U10
  Minuta  Igralec
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
3. krog 16.09.17
Škofja Loka : Velesovo 5 : 0
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 1
Polet : Visoko 0 : 1
Žiri : Niko Železniki 5 : 0
Britof : Royal Sport DLN 6 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan