align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj - mladinci 2017/18
  Zapisnik: 1. krog 14.09.17
   TEKMA: Visoko-Preddvor - Zarica Kranj 5 : 1 (2 : 1)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Stojanoski Andraž
   1. pomočnik: Pahulje Erazem
   2. pomočnik: Gregorc Jan
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Baškovec Erazem (V)
  2  Zadravec Žiga
  3  Rebolj Nik
  4  Debeljak Žan
  5  Štern Vid
  6  Vesel Jan
  7  Pernuš Matej
  8  Debeljak Gal
  9  Jagodic Tine
  10  Križnar Nejc (K)
  11  Strniša Jakob
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Jovič Žiga (V)
  2  Shaykarov Hristiyan
  3  Pantelić Sebastjan (K)
  6  Kljajić Filip
  8  Dizdarević Jan
  9  Zabavnik Marc
  10  Taskov Dejan
  11  Mehani Erjon
  13  Ganibegović Alen
  14  Bernik Žan Matic
  17  Lenarčič Emil
  Rezervni igralci
  12  Snedec Bor (V)
  13  Žerovnik Blaž
  14  Pavlin Nik
  16  Drekonja Tilen
  18  Kne Žan
  20  Martinjak Jaka
  Rezervni igralci
  4  Dermendjiev Dragan
  7  Mehani Valdrin
  15  Sarafimov Andrej
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Kern Gašper
   Zarica Kranj
   Kepic Radovan
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   1 : 0 7 - Pernuš Matej (2')
   2 : 0 9 - Jagodic Tine (35')
   3 : 1 10 - Križnar Nejc (70')
   4 : 1 9 - Jagodic Tine (76')
   5 : 1 9 - Jagodic Tine (87')
   Zarica Kranj
   2 : 1 13 - Ganibegović Alen (45')
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
    5 - Štern Vid (45')
   Zarica Kranj
    17 - Lenarčič Emil (42')
    3 - Pantelić Sebastjan (56')
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   Zarica Kranj
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  57'     14 - Pavlin Nik
       8 - Debeljak Gal
  63'     13 - Žerovnik Blaž
       11 - Strniša Jakob
  75'     16 - Drekonja Tilen
       4 - Debeljak Žan
  89'     18 - Kne Žan
       10 - Križnar Nejc
  89'     20 - Martinjak Jaka
       7 - Pernuš Matej
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  6'     7 - Mehani Valdrin
       10 - Taskov Dejan
  39'     15 - Sarafimov Andrej
       6 - Kljajić Filip
  66'     4 - Dermendjiev Dragan
       9 - Zabavnik Marc
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
13. krog 10.11.18
Tinex Šenčur : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Žiri : Brinje Grosuplje 1 : 3
Bled Hirter : Zagorje 6 : 0
Ivančna Gorica : Komenda 2 : 1
Arne Tabor 69 : Sava Kranj 2 : 0
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan