align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 1. krog 02.09.17
   TEKMA: Polet - Niko Železniki 1 : 5 (0 : 1)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Medvešček Blaž
   1. pomočnik: Ovnik Mihael
   2. pomočnik: Bohinc Urban
   Delegat: Mohar Janez
   POSTAVI
   Polet
Priimek in ime
  2  Debeljak Matic
  3  Langerholc Miha
  4  Ogris Rok
  5  Stanonik Žan
  6  Koplan Klemen
  7  Hafner Rok
  8  Stanonik Aljaž (K)
  9  Pagon Peter
  10  Hafner Blaž
  11  Jazbič Primož
  12  Bernik Primož (V)
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Šturm Matija (V)
  2  Gajgar David
  3  Cvek Jure
  4  Radanović Dalibor (K)
  6  Samardžić Refik
  7  Pfajfar Jan
  8  Potočnik Matic
  9  Torkar Domen
  10  Dauti Sami
  11  Pfajfar Andraž
  13  Tolar Uroš
  Rezervni igralci
  13  Vrečič Egon
  14  Debeljak Jure
  15  Mrak Žiga
  16  Jelovčan Uroš
  17  Gartner Jaka
  18  Uršič Gašper
  Rezervni igralci
  5  Frelih Rok
  15  Jensterle Iris
  16  Drobnič Jakob
   TRENER
   Polet
   Feltrin Boris
   Niko Železniki
   Jenstrle Aleš
   STRELCI
   Polet
   1 : 4 11 - Jazbič Primož (80')
   Niko Železniki
   0 : 1 10 - Dauti Sami (31')
   0 : 2 11 - Pfajfar Andraž (56')
   0 : 3 11 - Pfajfar Andraž (63')
   0 : 4 11 - Pfajfar Andraž (70')
   1 : 5 11 - Pfajfar Andraž (82')
   OPOMINJANI
   Polet
    2 - Debeljak Matic (31')
    3 - Langerholc Miha (62')
    14 - Debeljak Jure (72')
   Niko Železniki
    13 - Tolar Uroš (33')
    1 - Šturm Matija (45')
    7 - Pfajfar Jan (48')
    8 - Potočnik Matic (53')
   IZKLJUČENI
   Polet
   Niko Železniki
   MENJAVE
   Polet
  Minuta  Igralec
  60'     18 - Uršič Gašper
       9 - Pagon Peter
  60'     17 - Gartner Jaka
       7 - Hafner Rok
  60'     14 - Debeljak Jure
       4 - Ogris Rok
  75'     16 - Jelovčan Uroš
       10 - Hafner Blaž
  87'     13 - Vrečič Egon
       3 - Langerholc Miha
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Jensterle Iris
       9 - Torkar Domen
  50'     16 - Drobnič Jakob
       10 - Dauti Sami
  65'     5 - Frelih Rok
       3 - Cvek Jure
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
23. krog 09.06.18
Niko Železniki : Zarica Kranj B 1 : 2
Žiri : Visoko 2 : 1
Velesovo : Preddvor 6 : 0
Naklo : JuRentA Bitnje 1 : 1
Britof : Škofja Loka 6 : 2
Royal Sport DLN : Polet 4 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan