align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 1. krog 02.09.17
   TEKMA: Britof - Visoko 2 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Kajtazović Nejc
   1. pomočnik: Krsnik Luka
   2. pomočnik: Buzadžija Bojan
   Delegat: Kužnik Iztok
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime
  2  Jusufović Elvis
  3  Kopitar Aljoša (K)
  4  Nikočević Ermin
  5  Klemenčič Jure
  6  Stojanac Matej
  7  Bah Martin
  8  Radojčić Vukoje
  9  Kerić Aleksandar
  10  Jeglič Matic
  11  Tomić Petar
  12  Baloh Aleš (V)
   Visoko
Priimek in ime
  1  Rakovič Jan (V)
  2  Debeljak Žan
  4  Zorman Maks
  5  Seljak Žan
  6  Križaj Matic
  7  Jagodic Miha
  8  Vrtač Nik
  9  Janhar Andraž
  10  Kern Gašper (K)
  11  Vrtač Tim
  13  Janhar Lovro
  Rezervni igralci
  14  Šenk Gašper
  15  Dimc Matej
  16  Belcijan Gregor
  17  Kaltak Jasmin
  18  Gašić Dražen
  19  Alić Edvin
  23  Suljanović Elvedin
  Rezervni igralci
  3  Dominko Jure
  12  Krč Nejc (V)
  14  Končan Nejc
  15  Križnar Nejc
  16  Jagodic Tine
  17  Resnik Max
  18  Mulej Matija
   TRENER
   Britof
   Kaltak Jasmin
   Visoko
   Mehić Anis
   STRELCI
   Britof
   1 : 0 4 - Nikočević Ermin (17')
   2 : 1 18 - Gašić Dražen (63')
   Visoko
   1 : 1 11 - Vrtač Tim (60')
   OPOMINJANI
   Britof
    4 - Nikočević Ermin (45')
    5 - Klemenčič Jure (55')
    3 - Kopitar Aljoša (69')
    10 - Jeglič Matic (89')
   Visoko
    7 - Jagodic Miha (75')
    6 - Križaj Matic (82')
   IZKLJUČENI
   Britof
   Visoko
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  50'     18 - Gašić Dražen
       8 - Radojčić Vukoje
  66'     23 - Suljanović Elvedin
       9 - Kerić Aleksandar
  83'     15 - Dimc Matej
       11 - Tomić Petar
  88'     19 - Alić Edvin
       18 - Gašić Dražen
  89'     16 - Belcijan Gregor
       10 - Jeglič Matic
   Visoko
  Minuta  Igralec
  81'     16 - Jagodic Tine
       11 - Vrtač Tim
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan