align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 1. krog 02.09.17
   TEKMA: Preddvor - Royal Sport DLN 3 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Preddvor - Igrišče Za žago, Preddvor    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Jerič Anže
   1. pomočnik: Žnidaršič Žiga
   2. pomočnik: Račman Anže
   Delegat: Žontar Ciril
   POSTAVI
   Preddvor
Priimek in ime
  1  Strniša Gregor (V)
  2  Čemažar Luka
  3  Mlakar Gašper
  4  Zavrl Jan
  6  Potkonjak Luka
  7  Pavlič Gregor (K)
  8  Čurk Igor
  9  Pelko Tilen
  10  Kokić Mirzet
  17  Koželj Žan
  23  Tirovič Drago
   Royal Sport DLN
Priimek in ime
  1  Jurca Luka (V)
  2  Medja Mihael
  5  Zagorc Gregor
  8  Lipar Jan
  17  Lipar Žiga (K)
  19  Guzelj Dean
  21  Mubi Narsej
  32  Grilc Rok
  82  Okorn Matic
  86  Rozman Mitja
  92  Pušavec Miha
  Rezervni igralci
  5  Stojmilov Bojan
  11  Razinger Klemen
  13  Pranjič Dražen
  15  Arh Klemen
  19  Kovačič Tim
  48  Pegan Ljubomir (V)
  Rezervni igralci
  3  Vidmar Blaž
  6  Kokošar Bojan
  10  Draksler Jan
  23  Zupan Jaka
  77  Štumberger Luka
   TRENER
   Preddvor
   Pavc Iztok
   Royal Sport DLN
   Rozman Mitja
   STRELCI
   Preddvor
   1 : 2 15 - Arh Klemen (61')
   2 : 2 23 - Tirovič Drago (70')
   3 : 2 10 - Kokić Mirzet (86')
   Royal Sport DLN
   0 : 1 17 - Lipar Žiga (35')
   0 : 2 2 - Medja Mihael (56')
   OPOMINJANI
   Preddvor
    9 - Pelko Tilen (20')
   Royal Sport DLN
    2 - Medja Mihael (21')
   IZKLJUČENI
   Preddvor
   Royal Sport DLN
   MENJAVE
   Preddvor
  Minuta  Igralec
  52'     15 - Arh Klemen
       17 - Koželj Žan
  58'     19 - Kovačič Tim
       9 - Pelko Tilen
  87'     11 - Razinger Klemen
       23 - Tirovič Drago
  90'     13 - Pranjič Dražen
       6 - Potkonjak Luka
   Royal Sport DLN
  Minuta  Igralec
  62'     10 - Draksler Jan
       21 - Mubi Narsej
  63'     23 - Zupan Jaka
       92 - Pušavec Miha
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan