align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 2. krog 09.09.17
   TEKMA: Kondor Godešič - Preddvor 4 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Škofja Loka - Nogometni center Prod Godešič    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Močnik Perič Aleš
   2. pomočnik: Pratljačić Anto
   Delegat: Beton Anton
   POSTAVI
   Kondor Godešič
Priimek in ime
  1  Dolenec Rok (V)
  7  Trojanšek Janez
  8  Avguštin Tadej (K)
  9  Cerar Rok
  10  Trojanšek Luka
  11  Krajnik Žan
  14  Dagarin Nejc
  18  Bobnar Luka
  21  Krašovec Anže
  22  Košir Tilen
  23  Čadež Gašper
   Preddvor
Priimek in ime
  2  Čemažar Luka
  3  Mlakar Gašper
  4  Rozman Aleksander
  5  Potkonjak Luka
  6  Primožič Žiga
  7  Pavlič Gregor (K)
  8  Čurk Igor
  9  Pelko Tilen
  10  Kokić Mirzet
  11  Kovačič Tim
  67  Kovačevič Rok (V)
  Rezervni igralci
  3  Krajnik Nejc
  24  Košir Blaž
  Rezervni igralci
  13  Žandar Žiga
  15  Karničar Urh
  16  Razinger Klemen
  17  Pranjič Dražen
  18  Strniša Gregor
  48  Pegan Ljubomir (V)
   TRENER
   Kondor Godešič
   Avguštin Tadej
   Preddvor
   Pavc Iztok
   STRELCI
   Kondor Godešič
   1 : 0 3 - Krajnik Nejc (51')
   2 : 0 11 - Krajnik Žan (62')
   3 : 0 10 - Trojanšek Luka (71')
   3 : 1 22 - Košir Tilen (80') AG
   4 : 1 3 - Krajnik Nejc (82')
   Preddvor
   OPOMINJANI
   Kondor Godešič
    11 - Krajnik Žan (42')
   Preddvor
    9 - Pelko Tilen (44')
    8 - Čurk Igor (53')
   IZKLJUČENI
   Kondor Godešič
   Preddvor
   MENJAVE
   Kondor Godešič
  Minuta  Igralec
  40'     24 - Košir Blaž
       1 - Dolenec Rok
  46'     3 - Krajnik Nejc
       7 - Trojanšek Janez
   Preddvor
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Karničar Urh
       9 - Pelko Tilen
  54'     13 - Žandar Žiga
       6 - Primožič Žiga
  64'     18 - Strniša Gregor
       11 - Kovačič Tim
  68'     17 - Pranjič Dražen
       5 - Potkonjak Luka
  83'     48 - Pegan Ljubomir
       67 - Kovačevič Rok
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
23. krog 09.06.18
Niko Železniki : Zarica Kranj B 1 : 2
Žiri : Visoko 2 : 1
Velesovo : Preddvor 6 : 0
Naklo : JuRentA Bitnje 1 : 1
Britof : Škofja Loka 6 : 2
Royal Sport DLN : Polet 4 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan