align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 2. krog 09.09.17
   TEKMA: Visoko - Škofja Loka 4 : 1 (4 : 0)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Žnidaršič Andrej
   1. pomočnik: Žunič Matej
   2. pomočnik: Ovnik Mihael
   Delegat: Jaklič Darko
   POSTAVI
   Visoko
Priimek in ime
  1  Rakovič Jan (V)
  2  Debeljak Žan
  4  Zorman Maks
  5  Seljak Žan
  6  Križaj Matic
  7  Jagodic Miha
  8  Vrtač Nik
  9  Janhar Andraž
  10  Kern Gašper (K)
  11  Vrtač Tim
  13  Janhar Lovro
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Banič Luka (V)
  3  Bojić Savo
  4  Oblak Anže
  5  Soldat Bojan
  6  Anžlovar Luka
  7  Jović Viler
  8  Kalan Gašper (K)
  9  Blažir Matej
  10  Hirkić Sandi
  14  Šoštarko Miha
  17  Polanc Nejc
  Rezervni igralci
  3  Dominko Jure
  12  Rant Aleš (V)
  14  Jagodic Tine
  15  Končan Nejc
  16  Zorman Maks David
  17  Krč Matija
  18  Križnar Nejc
  Rezervni igralci
  11  Dindić Haris
  12  Saloski Elvedin (V)
  45  Janežič Andrej
   TRENER
   Visoko
   Mehić Anis
   Škofja Loka
   Janežič Andrej
   STRELCI
   Visoko
   1 : 0 5 - Seljak Žan (27')
   2 : 0 5 - Seljak Žan (30')
   3 : 0 11 - Vrtač Tim (32')
    5 - Seljak Žan (38') 11m
   4 : 0 11 - Vrtač Tim (41')
   Škofja Loka
   4 : 1 9 - Blažir Matej (73')
   OPOMINJANI
   Visoko
    9 - Janhar Andraž (22')
    7 - Jagodic Miha (33')
    11 - Vrtač Tim (63')
    4 - Zorman Maks (80')
   Škofja Loka
    5 - Soldat Bojan (63')
    3 - Bojić Savo (78')
   IZKLJUČENI
   Visoko
   Škofja Loka
   MENJAVE
   Visoko
  Minuta  Igralec
  46'     16 - Zorman Maks David
       6 - Križaj Matic
  46'     3 - Dominko Jure
       13 - Janhar Lovro
  51'     14 - Jagodic Tine
       9 - Janhar Andraž
  83'     17 - Krč Matija
       8 - Vrtač Nik
  87'     15 - Končan Nejc
       5 - Seljak Žan
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  56'     11 - Dindić Haris
       14 - Šoštarko Miha
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan