align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 3. krog 16.09.17
   TEKMA: Britof - Royal Sport DLN 6 : 2 (3 : 2)
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Zašev Venco
   2. pomočnik: Damjanovič Alen
   Delegat: Krebs Roman
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime
  2  Jusufović Elvis
  3  Kopitar Aljoša (K)
  4  Kocić Aleksandar
  6  Stojanac Matej
  7  Bah Martin
  8  Radojčić Vukoje
  9  Tomić Petar
  10  Jeglič Matic
  11  Dimc Matej
  12  Baloh Aleš (V)
  23  Vučković Mirko
   Royal Sport DLN
Priimek in ime
  8  Lipar Jan
  11  Trebec Marko
  12  Čepin Matej (V)
  17  Lipar Žiga (K)
  19  Guzelj Dean
  21  Mubi Narsej
  32  Grilc Rok
  77  Štumberger Luka
  82  Okorn Matic
  88  Frantar Primož
  92  Pušavec Miha
  Rezervni igralci
  5  Suljanović Elvedin
  13  Borenović Aleksander
  14  Belcijan Gregor
  15  Godnič Matic
  16  Deljanin Demir
  17  Gašić Dražen
  18  Sofrič Krivič Aleksandar
  Rezervni igralci
  2  Bohinc Jan
  5  Zagorc Gregor
  10  Jurca Luka
  46  Zupan Jaka
   TRENER
   Britof
   Kaltak Jasmin
   Royal Sport DLN
   Rozman Mitja
   STRELCI
   Britof
   1 : 1 10 - Jeglič Matic (21') 11m
   2 : 1 7 - Bah Martin (24')
   3 : 2 9 - Tomić Petar (45')
   4 : 2 23 - Vučković Mirko (52')
   5 : 2 14 - Belcijan Gregor (79')
   6 : 2 3 - Kopitar Aljoša (88')
   Royal Sport DLN
   0 : 1 17 - Lipar Žiga (11')
   2 : 2 17 - Lipar Žiga (35')
   OPOMINJANI
   Britof
   Royal Sport DLN
   IZKLJUČENI
   Britof
   Royal Sport DLN
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  57'     17 - Gašić Dražen
       11 - Dimc Matej
  64'     14 - Belcijan Gregor
       8 - Radojčić Vukoje
  77'     16 - Deljanin Demir
       9 - Tomić Petar
  80'     5 - Suljanović Elvedin
       6 - Stojanac Matej
  82'     13 - Borenović Aleksander
       10 - Jeglič Matic
   Royal Sport DLN
  Minuta  Igralec
  22'     5 - Zagorc Gregor
       92 - Pušavec Miha
  46'     10 - Jurca Luka
       11 - Trebec Marko
  69'     46 - Zupan Jaka
       82 - Okorn Matic
  73'     2 - Bohinc Jan
       77 - Štumberger Luka
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan