align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 3. krog 16.09.17
   TEKMA: Polet - Visoko 0 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Železniki - Igrišče Nivica, Železniki    Gledalcev: 25
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Pratljačić Anto
   2. pomočnik: Lazarević Mile
   Delegat: Tivold Štefan
   POSTAVI
   Polet
Priimek in ime
  2  Langerholc Miha
  3  Pagon Peter
  4  Mustafoski Emrah
  5  Jazbič Primož
  6  Stanonik Aljaž (K)
  7  Kalan Luka
  8  Hafner Rok
  9  Debeljak Matic
  10  Uršič Gašper
  11  Debeljak Jure
  12  Bernik Primož (V)
   Visoko
Priimek in ime
  1  Krč Nejc (V)
  2  Debeljak Žan
  4  Zorman Maks
  5  Seljak Žan
  6  Križaj Matic
  7  Vrtač Nik
  8  Jagodic Miha
  9  Janhar Andraž
  10  Kern Gašper (K)
  11  Vrtač Tim
  13  Janhar Lovro
  Rezervni igralci
  13  Hafner Blaž
  14  Bektašević Jasmin
  15  Vrečič Egon
  16  Ogris Rok
  17  Jelovčan Uroš
  18  Prosen Žiga
  22  Jamnik Rok
  Rezervni igralci
  3  Dominko Jure
  14  Zorman Maks David
  15  Jagodic Tine
  16  Krč Matija
  17  Končan Nejc
  18  Križnar Nejc
   TRENER
   Polet
   Feltrin Boris
   Visoko
   Mehić Anis
   STRELCI
   Polet
   Visoko
   0 : 1 10 - Kern Gašper (48')
    14 - Zorman Maks David (86') 11m
   OPOMINJANI
   Polet
    5 - Jazbič Primož (54')
    8 - Hafner Rok (84')
   Visoko
    5 - Seljak Žan (59')
    2 - Debeljak Žan (83')
    8 - Jagodic Miha (92')
   IZKLJUČENI
   Polet
   Visoko
   MENJAVE
   Polet
  Minuta  Igralec
  49'     14 - Bektašević Jasmin
       3 - Pagon Peter
  69'     16 - Ogris Rok
       7 - Kalan Luka
  70'     17 - Jelovčan Uroš
       2 - Langerholc Miha
  87'     18 - Prosen Žiga
       9 - Debeljak Matic
   Visoko
  Minuta  Igralec
  52'     14 - Zorman Maks David
       7 - Vrtač Nik
  88'     15 - Jagodic Tine
       11 - Vrtač Tim
  92'     17 - Končan Nejc
       5 - Seljak Žan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan