align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 5. krog 23.09.17
   TEKMA: Polet - Royal Sport DLN 2 : 3 (1 : 3)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Jerič Anže
   1. pomočnik: Oblak Tomaž
   2. pomočnik: Krsnik Luka
   Delegat: Eljon Cvetko
   POSTAVI
   Polet
Priimek in ime
  2  Langerholc Miha
  3  Bektašević Jasmin
  4  Stanonik Žan
  5  Jazbič Primož
  6  Hafner Rok (K)
  7  Pagon Peter
  8  Debeljak Jure
  9  Hafner Blaž
  10  Uršič Gašper
  11  Debeljak Matic
  12  Bernik Primož (V)
   Royal Sport DLN
Priimek in ime
  2  Bohinc Jan
  8  Lipar Jan
  10  Jurca Luka
  12  Čepin Matej (V)
  14  Musić Sead
  17  Lipar Žiga (K)
  32  Grilc Rok
  72  Medja Mihael
  77  Štumberger Luka
  82  Okorn Matic
  92  Pušavec Miha
  Rezervni igralci
  13  Klemenčič Rok
  14  Ogris Rok
  15  Mrak Žiga
  16  Vrečič Egon
  17  Jašaragić Mustafa
  18  Stanonik Aljaž
  Rezervni igralci
  6  Kokošar Bojan
  11  Trebec Marko
  90  Gašperlin Samo
   TRENER
   Polet
   Feltrin Boris
   Royal Sport DLN
   STRELCI
   Polet
   1 : 1 7 - Pagon Peter (32')
   2 : 3 5 - Jazbič Primož (80')
   Royal Sport DLN
   0 : 1 14 - Musić Sead (3')
   1 : 2 17 - Lipar Žiga (34')
   1 : 3 82 - Okorn Matic (45')
   OPOMINJANI
   Polet
    2 - Langerholc Miha (59')
   Royal Sport DLN
    72 - Medja Mihael (57')
    17 - Lipar Žiga (59')
   IZKLJUČENI
   Polet
   Royal Sport DLN
   MENJAVE
   Polet
  Minuta  Igralec
  65'     14 - Ogris Rok
       2 - Langerholc Miha
  73'     15 - Mrak Žiga
       7 - Pagon Peter
   Royal Sport DLN
  Minuta  Igralec
  53'     11 - Trebec Marko
       77 - Štumberger Luka
  55'     6 - Kokošar Bojan
       92 - Pušavec Miha
  79'     90 - Gašperlin Samo
       14 - Musić Sead
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan