align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 5. krog 23.09.17
   TEKMA: Niko Železniki - JuRentA Bitnje 0 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Železniki - Igrišče Nivica, Železniki    Gledalcev: 120
   Glavni sodnik Bavrlić Dejan
   1. pomočnik: Račman Anže
   2. pomočnik: Ovnik Mihael
   Delegat: Kužnik Iztok
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Šturm Matija (V)
  2  Dolenc Urban
  3  Cvek Jure
  4  Tolar Uroš
  5  Radanović Dalibor (K)
  6  Samardžić Refik
  7  Potočnik Matic
  8  Pfajfar Jan
  9  Pfajfar Andraž
  10  Torkar Domen
  11  Demšar Andrej
   JuRentA Bitnje
Priimek in ime
  3  Homec Matej
  5  Guzelj Rok
  6  Vesel Matija
  9  Djaković Simo
  11  Čebašek Miha
  14  Vidmar David
  15  Benedičič Blaž
  17  Govekar Matej
  18  Ahčin Andraž
  20  Ziherl Gregor (K)
  31  Stare Nejc (V)
  Rezervni igralci
  13  Mesec Klemen
  14  Penič Erik
  15  Jensterle Iris
  16  Frelih Rok
  Rezervni igralci
  2  Lahajnar Jaka
  7  Petrov Aleksandar
  10  Juvan Jan
  16  Mikić Tadej
  22  Kern Tim
   TRENER
   Niko Železniki
   Bertoncelj Uroš
   JuRentA Bitnje
   Jerina Andrej
   STRELCI
   Niko Železniki
   JuRentA Bitnje
   0 : 1 17 - Govekar Matej (41')
   0 : 2 2 - Lahajnar Jaka (79')
   0 : 3 10 - Juvan Jan (85')
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
    2 - Dolenc Urban (73')
   JuRentA Bitnje
    10 - Juvan Jan (77')
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   JuRentA Bitnje
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Mesec Klemen
       3 - Cvek Jure
  58'     14 - Penič Erik
       4 - Tolar Uroš
  76'     15 - Jensterle Iris
       6 - Samardžić Refik
  81'     16 - Frelih Rok
       5 - Radanović Dalibor
   JuRentA Bitnje
  Minuta  Igralec
  46'     10 - Juvan Jan
       3 - Homec Matej
  58'     16 - Mikić Tadej
       11 - Čebašek Miha
  68'     22 - Kern Tim
       15 - Benedičič Blaž
  78'     2 - Lahajnar Jaka
       18 - Ahčin Andraž
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan