align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 3. krog 27.09.17
   TEKMA: Zarica Kranj B - Kondor Godešič 6 : 2 (2 : 2)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Medvešček Blaž
   1. pomočnik: Habuš Žan
   2. pomočnik: Zašev Venco
   Delegat: Tivold Štefan
   POSTAVI
   Zarica Kranj B
Priimek in ime
  1  Nadarević Denis (V)
  2  Pantelić Sebastjan
  3  Košir Miha
  6  Gubanc Gašper
  7  Gjeorgjiev David
  8  Jošt Gašper (K)
  10  Susak Patrik
  11  Rozman-Močnik Žan
  15  Lasica Mile
  17  Vučkić Edin
  18  Andreski Žarko
   Kondor Godešič
Priimek in ime
  1  Dolenec Rok (V)
  8  Avguštin Tadej (K)
  9  Krašovec Anže
  11  Krajnik Žan
  13  Hafner Aljaž
  15  Volčjak Jernej
  16  Košir Rok
  20  Aslani Robert
  22  Bizjak Jure
  23  Čadež Gašper
  24  Košir Blaž
  Rezervni igralci
  9  Hadžirić Anis
  13  Basta Jan
  14  Crnalić Anis
  16  Draksler Martin
  Rezervni igralci
   TRENER
   Zarica Kranj B
   Kepic Radovan
   Kondor Godešič
   Avguštin Tadej
   STRELCI
   Zarica Kranj B
   1 : 0 15 - Lasica Mile (12')
   2 : 2 8 - Jošt Gašper (38')
   3 : 2 2 - Pantelić Sebastjan (55')
   4 : 2 15 - Lasica Mile (70')
   5 : 2 14 - Crnalić Anis (85')
   6 : 2 3 - Košir Miha (86')
   Kondor Godešič
   1 : 1 11 - Krajnik Žan (18') 11m
   1 : 2 11 - Krajnik Žan (28')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj B
    2 - Pantelić Sebastjan (17')
   Kondor Godešič
    20 - Aslani Robert (43')
    22 - Bizjak Jure (71')
    8 - Avguštin Tadej (83')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj B
   Kondor Godešič
   MENJAVE
   Zarica Kranj B
  Minuta  Igralec
  13'     14 - Crnalić Anis
       7 - Gjeorgjiev David
  57'     9 - Hadžirić Anis
       10 - Susak Patrik
  61'     13 - Basta Jan
       17 - Vučkić Edin
  71'     16 - Draksler Martin
       2 - Pantelić Sebastjan
   Kondor Godešič
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan