align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 3. krog 27.09.17
   TEKMA: Zarica Kranj B - Kondor Godešič 6 : 2 (2 : 2)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Medvešček Blaž
   1. pomočnik: Habuš Žan
   2. pomočnik: Zašev Venco
   Delegat: Tivold Štefan
   POSTAVI
   Zarica Kranj B
Priimek in ime
  1  Nadarević Denis (V)
  2  Pantelić Sebastjan
  3  Košir Miha
  6  Gubanc Gašper
  7  Gjeorgjiev David
  8  Jošt Gašper (K)
  10  Susak Patrik
  11  Rozman-Močnik Žan
  15  Lasica Mile
  17  Vučkić Edin
  18  Andreski Žarko
   Kondor Godešič
Priimek in ime
  1  Dolenec Rok (V)
  8  Avguštin Tadej (K)
  9  Krašovec Anže
  11  Krajnik Žan
  13  Hafner Aljaž
  15  Volčjak Jernej
  16  Košir Rok
  20  Aslani Robert
  22  Bizjak Jure
  23  Čadež Gašper
  24  Košir Blaž
  Rezervni igralci
  9  Hadžirić Anis
  13  Basta Jan
  14  Crnalić Anis
  16  Draksler Martin
  Rezervni igralci
   TRENER
   Zarica Kranj B
   Kepic Radovan
   Kondor Godešič
   Avguštin Tadej
   STRELCI
   Zarica Kranj B
   1 : 0 15 - Lasica Mile (12')
   2 : 2 8 - Jošt Gašper (38')
   3 : 2 2 - Pantelić Sebastjan (55')
   4 : 2 15 - Lasica Mile (70')
   5 : 2 14 - Crnalić Anis (85')
   6 : 2 3 - Košir Miha (86')
   Kondor Godešič
   1 : 1 11 - Krajnik Žan (18') 11m
   1 : 2 11 - Krajnik Žan (28')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj B
    2 - Pantelić Sebastjan (17')
   Kondor Godešič
    20 - Aslani Robert (43')
    22 - Bizjak Jure (71')
    8 - Avguštin Tadej (83')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj B
   Kondor Godešič
   MENJAVE
   Zarica Kranj B
  Minuta  Igralec
  13'     14 - Crnalić Anis
       7 - Gjeorgjiev David
  57'     9 - Hadžirić Anis
       10 - Susak Patrik
  61'     13 - Basta Jan
       17 - Vučkić Edin
  71'     16 - Draksler Martin
       2 - Pantelić Sebastjan
   Kondor Godešič
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan