align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 1. krog 28.09.17
   TEKMA: Škofja Loka - JuRentA Bitnje 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Škofja Loka - Igrišče Puštal Škofja Loka    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Podgoršek Marko
   1. pomočnik: Brezar Davor
   2. pomočnik: Vreček Bor
   Delegat: Torkar Janez
   POSTAVI
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Banič Luka (V)
  2  Stanonik Tadej
  3  Bojić Savo
  4  Oblak Anže (K)
  5  Avguštin Tilen
  7  Jović Viler
  9  Anžlovar Luka
  10  Hirkić Sandi
  11  Dindić Haris
  13  Novak Luka
  17  Kukovec Gašper
   JuRentA Bitnje
Priimek in ime
  5  Guzelj Rok
  6  Vesel Matija
  8  Benedičič Blaž
  9  Djaković Simo
  10  Juvan Jan
  11  Čebašek Miha
  14  Vidmar David
  17  Govekar Matej
  18  Ahčin Andraž
  20  Ziherl Gregor (K)
  31  Stare Nejc (V)
  Rezervni igralci
  12  Zukanović Adis (V)
  14  Šoštarko Miha
  16  Polanc Nejc
  18  Krpič Marko
  19  Bojić Momčilo
  45  Smiljanić Vedran
  Rezervni igralci
  2  Lahajnar Jaka
  3  Homec Matej
  4  Macanović Senaid
  15  Zupanc Bojan
  22  Kern Tim
   TRENER
   Škofja Loka
   Janežič Andrej
   JuRentA Bitnje
   Jerina Andrej
   STRELCI
   Škofja Loka
   2 : 0 18 - Krpič Marko (73')
   JuRentA Bitnje
   1 : 0 17 - Govekar Matej (43') AG
   OPOMINJANI
   Škofja Loka
    19 - Bojić Momčilo (71')
   JuRentA Bitnje
    20 - Ziherl Gregor (5')
    14 - Vidmar David (6')
    6 - Vesel Matija (51')
    2 - Lahajnar Jaka (91')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka
   JuRentA Bitnje
   MENJAVE
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  46'     19 - Bojić Momčilo
       9 - Anžlovar Luka
  51'     45 - Smiljanić Vedran
       13 - Novak Luka
  56'     14 - Šoštarko Miha
       17 - Kukovec Gašper
  71'     18 - Krpič Marko
       19 - Bojić Momčilo
  80'     16 - Polanc Nejc
       3 - Bojić Savo
   JuRentA Bitnje
  Minuta  Igralec
  49'     22 - Kern Tim
       10 - Juvan Jan
  58'     3 - Homec Matej
       11 - Čebašek Miha
  70'     4 - Macanović Senaid
       20 - Ziherl Gregor
  70'     15 - Zupanc Bojan
       5 - Guzelj Rok
  76'     2 - Lahajnar Jaka
       18 - Ahčin Andraž
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan