align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 6. krog 30.09.17
   TEKMA: Visoko - Niko Železniki 2 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Stojanoski Andraž
   1. pomočnik: Habuš Žan
   2. pomočnik: Damjanovič Alen
   Delegat: Šink Jaka
   POSTAVI
   Visoko
Priimek in ime
  1  Rakovič Jan (V)
  2  Debeljak Žan
  4  Janhar Lovro
  5  Vrtač Nik
  6  Križaj Matic
  7  Zorman Maks David
  8  Jagodic Miha
  9  Markun Anže
  10  Kern Gašper (K)
  11  Jagodic Tine
  13  Zorman Maks
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Thaler Miha (V)
  2  Dolenc Urban
  3  Radanović Dalibor (K)
  4  Penič Erik
  5  Prelec Andraž
  6  Soklič Denis
  7  Potočnik Matic
  8  Mesec Klemen
  9  Pfajfar Andraž
  10  Torkar Domen
  11  Demšar Andrej
  Rezervni igralci
  3  Dominko Jure
  12  Krč Nejc (V)
  14  Končan Nejc
  15  Seljak Žan
  16  Krč Matija
  17  Janhar Andraž
  18  Resnik Max
  Rezervni igralci
  13  Samardžić Refik (V)
  14  Cvek Jure
  15  Pfajfar Jan
  16  Dauti Sami
  17  Gajgar David
   TRENER
   Visoko
   Mehić Anis
   Niko Železniki
   Bertoncelj Uroš
   STRELCI
   Visoko
   1 : 0 8 - Jagodic Miha (64')
   2 : 0 10 - Kern Gašper (88')
   Niko Železniki
   OPOMINJANI
   Visoko
   Niko Železniki
    11 - Demšar Andrej (16')
   IZKLJUČENI
   Visoko
   Niko Železniki
   MENJAVE
   Visoko
  Minuta  Igralec
  51'     17 - Janhar Andraž
       6 - Križaj Matic
  57'     14 - Končan Nejc
       5 - Vrtač Nik
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  35'     16 - Dauti Sami
       9 - Pfajfar Andraž
  46'     17 - Gajgar David
       5 - Prelec Andraž
  63'     13 - Samardžić Refik
       6 - Soklič Denis
  69'     15 - Pfajfar Jan
       8 - Mesec Klemen
  75'     14 - Cvek Jure
       4 - Penič Erik
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan