align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 6. krog 30.09.17
   TEKMA: Zarica Kranj B - Britof 1 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Jamnik Jure
   2. pomočnik: Ovnik Mihael
   Delegat: Rešek Edo
   POSTAVI
   Zarica Kranj B
Priimek in ime
  1  Nadarević Denis (V)
  2  Pantelić Sebastjan
  5  Košir Miha
  6  Teran Rok
  8  Jošt Gašper (K)
  9  Šubic Nejc
  10  Rozman-Močnik Žan
  15  Lasica Mile
  17  Gjeorgjiev David
  18  Vučkić Edin
  19  Gubanc Gašper
   Britof
Priimek in ime
  1  Kopitar Aljoša (V,K)
  2  Jusufović Elvis
  3  Deljanin Demir
  4  Kaltak Jasmin
  5  Kocić Aleksandar
  6  Stojanac Matej
  7  Bah Martin
  8  Radojčić Vukoje
  9  Tomić Petar
  10  Jeglič Matic
  11  Gašić Dražen
  Rezervni igralci
  3  Draksler Martin
  7  Susak Patrik
  13  Basta Jan
  14  Crnalić Anis
  Rezervni igralci
  13  Kerić Aleksandar
  14  Šenk Gašper
  15  Sofrič Krivič Aleksandar
  16  Dimc Matej
  17  Borenović Aleksander
  18  Godnič Matic
   TRENER
   Zarica Kranj B
   Kepic Radovan
   Britof
   Kaltak Jasmin
   STRELCI
   Zarica Kranj B
   1 : 0 15 - Lasica Mile (45')
   Britof
   1 : 1 11 - Gašić Dražen (74')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj B
    8 - Jošt Gašper (65')
   Britof
    6 - Stojanac Matej (25')
    7 - Bah Martin (39')
    15 - Sofrič Krivič Aleksandar (81')
    16 - Dimc Matej (85')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj B
   Britof
   MENJAVE
   Zarica Kranj B
  Minuta  Igralec
  54'     14 - Crnalić Anis
       19 - Gubanc Gašper
  67'     7 - Susak Patrik
       2 - Pantelić Sebastjan
   Britof
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Sofrič Krivič Aleksandar
       3 - Deljanin Demir
  63'     16 - Dimc Matej
       10 - Jeglič Matic
  84'     14 - Šenk Gašper
       8 - Radojčić Vukoje
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan