align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 7. krog 07.10.17
   TEKMA: Niko Železniki - Velesovo 1 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Železniki - Igrišče Nivica, Železniki    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Kajtazović Nejc
   1. pomočnik: Medvešček Blaž
   2. pomočnik: Damjanovič Alen
   Delegat: Žibert Marjan
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Šturm Matija (V)
  2  Dolenc Urban
  3  Radanović Dalibor (K)
  4  Penič Erik
  5  Prelec Andraž
  6  Soklič Denis
  7  Potočnik Matic
  8  Samardžić Refik
  9  Pfajfar Jan
  10  Torkar Domen
  11  Demšar Andrej
   Velesovo
Priimek in ime
  1  Rezar Nejc (V)
  2  Tallarini Miha
  4  Bobnar David
  5  Narat Matej (K)
  7  Bezovšek Jaka
  8  Novak Mitja
  10  Pucelj Nejc
  11  Petrač Sebastjan
  15  Ribnikar Nejc
  18  Perdan Erik
  23  Debeljak Jan
  Rezervni igralci
  13  Mesec Klemen
  14  Cvek Jure
  15  Tolar Uroš
  16  Dauti Sami
  Rezervni igralci
  3  Gračanin Dalibor
  9  Kuhar Matevž
  17  Kne Dejan
   TRENER
   Niko Železniki
   Bertoncelj Uroš
   Velesovo
   STRELCI
   Niko Železniki
   1 : 0 7 - Potočnik Matic (35')
   Velesovo
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
    2 - Dolenc Urban (44')
   Velesovo
    9 - Kuhar Matevž (53')
    8 - Novak Mitja (75')
    2 - Tallarini Miha (90')
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   Velesovo
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  54'     13 - Mesec Klemen
       8 - Samardžić Refik
  62'     16 - Dauti Sami
       6 - Soklič Denis
  83'     14 - Cvek Jure
       3 - Radanović Dalibor
  85'     15 - Tolar Uroš
       5 - Prelec Andraž
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  46'     9 - Kuhar Matevž
       23 - Debeljak Jan
  60'     3 - Gračanin Dalibor
       7 - Bezovšek Jaka
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan