align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 7. krog 07.10.17
   TEKMA: Žiri - Royal Sport DLN 5 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Žiri - Stadion Polje Žiri    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Logar Tadej
   2. pomočnik: Pratljačić Anto
   Delegat: Antolin Rudi
   POSTAVI
   Žiri
Priimek in ime
  1  Likar Domen (V)
  2  Marinac Dejan
  3  Oblak Jošt
  4  Gligorević Goran
  5  Brence Benjamin
  6  Kržišnik Nejc
  7  Krolnik Jaka Bric
  8  Eržen Nace (K)
  9  Gligorević Zoran
  10  Burjek Rok
  11  Čuk Anže
   Royal Sport DLN
Priimek in ime
  2  Bohinc Jan
  5  Zagorc Gregor
  6  Kokošar Bojan
  8  Lipar Jan
  10  Jurca Luka
  11  Trebec Marko
  12  Čepin Matej (V)
  17  Lipar Žiga (K)
  19  Guzelj Dean
  32  Grilc Rok
  92  Pušavec Miha
  Rezervni igralci
  13  Prek Rene
  14  Trček Tilen
  15  Koblar Jan
  16  Oblak Jaka
  17  Tavčar Boštjan
  18  Luznar Jure
  44  Mohorič Danijel (V)
  Rezervni igralci
  3  Vidmar Blaž
  46  Zupan Jaka
  73  Božnar Luka
  77  Štumberger Luka
   TRENER
   Žiri
   Frelih Boris
   Royal Sport DLN
   Štumberger Luka
   STRELCI
   Žiri
   1 : 0 9 - Gligorević Zoran (12')
   2 : 0 7 - Krolnik Jaka Bric (67')
   3 : 0 8 - Eržen Nace (70')
   4 : 0 8 - Eržen Nace (71')
   5 : 0 8 - Eržen Nace (87')
   Royal Sport DLN
   OPOMINJANI
   Žiri
   Royal Sport DLN
    8 - Lipar Jan (73')
    5 - Zagorc Gregor (76')
   IZKLJUČENI
   Žiri
   Royal Sport DLN
   MENJAVE
   Žiri
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Koblar Jan
       11 - Čuk Anže
  71'     16 - Oblak Jaka
       9 - Gligorević Zoran
  80'     13 - Prek Rene
       6 - Kržišnik Nejc
   Royal Sport DLN
  Minuta  Igralec
  68'     46 - Zupan Jaka
       92 - Pušavec Miha
  83'     3 - Vidmar Blaž
       6 - Kokošar Bojan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan