align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 7. krog 07.10.17
   TEKMA: Polet - Preddvor 1 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Gerkman Borut
   2. pomočnik: Potočnik Aljaž
   Delegat: Mohar Janez
   POSTAVI
   Polet
Priimek in ime
  2  Kalan Luka
  3  Mustafoski Emrah
  4  Koplan Klemen
  5  Mrak Žiga
  6  Jazbič Primož
  7  Stanonik Aljaž (K)
  8  Hafner Rok
  9  Debeljak Matic
  10  Uršič Gašper
  11  Debeljak Jure
  12  Bernik Primož (V)
   Preddvor
Priimek in ime
  1  Kovačevič Rok (V)
  2  Čemažar Luka
  3  Zavrl Jan
  4  Rozman Aleksander
  6  Mlakar Gašper
  7  Pavlič Gregor
  8  Pelko Tilen
  9  Razinger Klemen
  10  Kokić Mirzet
  11  Burgar Benjamin
  30  Lenič Aleš (K)
  Rezervni igralci
  13  Hafner Blaž
  14  Pagon Peter
  15  Klemenčič Rok
  16  Prosen Žiga
  17  Stanonik Žan
  18  Ogris Rok
  19  Jašaragić Mustafa
  Rezervni igralci
  12  Strniša Gregor (V)
  13  Karničar Urh
  15  Potkonjak Luka
  16  Pranjič Dražen
  17  Kovačič Tim
  18  Primožič Žiga
   TRENER
   Polet
   Feltrin Boris
   Preddvor
   Pavc Iztok
   STRELCI
   Polet
   1 : 1 9 - Debeljak Matic (51')
   Preddvor
   0 : 1 9 - Razinger Klemen (8')
   1 : 2 9 - Razinger Klemen (76')
   1 : 3 9 - Razinger Klemen (87')
   OPOMINJANI
   Polet
    10 - Uršič Gašper (64')
    2 - Kalan Luka (68')
   Preddvor
    3 - Zavrl Jan (36')
    8 - Pelko Tilen (44')
    9 - Razinger Klemen (77')
    13 - Karničar Urh (89')
   IZKLJUČENI
   Polet
   Preddvor
   MENJAVE
   Polet
  Minuta  Igralec
  82'     13 - Hafner Blaž
       10 - Uršič Gašper
  84'     14 - Pagon Peter
       8 - Hafner Rok
   Preddvor
  Minuta  Igralec
  52'     18 - Primožič Žiga
       8 - Pelko Tilen
  52'     17 - Kovačič Tim
       6 - Mlakar Gašper
  67'     13 - Karničar Urh
       7 - Pavlič Gregor
  81'     15 - Potkonjak Luka
       11 - Burgar Benjamin
  87'     16 - Pranjič Dražen
       30 - Lenič Aleš
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan