align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 4. krog 11.10.17
   TEKMA: JuRentA Bitnje - Žiri 0 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Bitnje - Igrišče Bitnje    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Žnidaršič Andrej
   1. pomočnik: Logar Tadej
   2. pomočnik: Vreček Bor
   Delegat: Stenovec Darko
   POSTAVI
   JuRentA Bitnje
Priimek in ime Rojen
  5  Guzelj Rok 03.02.86
  7  Knific Košir Bober 19.05.94
  8  Benedičič Blaž 12.10.93
  9  Djaković Simo 08.08.94
  11  Čebašek Miha 05.07.92
  14  Vidmar David 16.04.93
  17  Govekar Matej 12.07.90
  18  Ahčin Andraž 06.07.88
  20  Ziherl Gregor (K) 27.04.86
  22  Kern Tim 23.03.93
  31  Stare Nejc (V) 01.07.93
   Žiri
Priimek in ime Rojen
  1  Likar Domen (V) 22.03.96
  2  Brence Benjamin 30.04.98
  3  Oblak Jošt 23.09.97
  4  Gligorević Goran 27.10.88
  5  Orešnik Krištof 10.08.92
  6  Kržišnik Nejc 02.12.89
  7  Krolnik Jaka Bric 21.02.96
  8  Eržen Nace (K) 19.01.96
  9  Gligorević Zoran 29.10.93
  11  Čuk Anže 17.09.95
  18  Burjek Rok 25.07.89
  Rezervni igralci
  2  Lahajnar Jaka 10.02.94
  4  Zupanc Bojan 05.01.90
  6  Homec Matej 27.08.80
  23  Mikić Tadej 25.05.90
  Rezervni igralci
  13  Prek Rene 17.03.98
  14  Oblak Jaka 18.06.97
  15  Frelih Boštjan 10.02.93
  16  Tratnik Matic 17.04.95
  44  Mohorič Danijel (V) 14.02.91
   TRENER
   JuRentA Bitnje
   Jerina Andrej
   Žiri
   Frelih Boris
   STRELCI
   JuRentA Bitnje
   Žiri
   0 : 1 8 - Eržen Nace (19') 11m
   0 : 2 5 - Orešnik Krištof (62')
   0 : 3 8 - Eržen Nace (76')
   OPOMINJANI
   JuRentA Bitnje
    18 - Ahčin Andraž (27')
    2 - Lahajnar Jaka (80')
    4 - Zupanc Bojan (84')
   Žiri
   IZKLJUČENI
   JuRentA Bitnje
   Žiri
   MENJAVE
   JuRentA Bitnje
  Minuta  Igralec
  23'     23 - Mikić Tadej
       9 - Djaković Simo
  53'     4 - Zupanc Bojan
       7 - Knific Košir Bober
  53'     2 - Lahajnar Jaka
       18 - Ahčin Andraž
  56'     6 - Homec Matej
       22 - Kern Tim
   Žiri
  Minuta  Igralec
  49'     16 - Tratnik Matic
       11 - Čuk Anže
  49'     15 - Frelih Boštjan
       2 - Brence Benjamin
  73'     13 - Prek Rene
       7 - Krolnik Jaka Bric
  77'     14 - Oblak Jaka
       8 - Eržen Nace
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
8. krog 14.10.17
Britof : Škofja Loka 4 : 2
Royal Sport DLN : Niko Železniki 2 : 0
Preddvor : Naklo 1 : 4
Velesovo : JuRentA Bitnje 3 : 0
Zarica Kranj B : Polet 1 : 0
Kondor Godešič : Žiri 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan