align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 4. krog 11.10.17
   TEKMA: JuRentA Bitnje - Žiri 0 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Bitnje - Igrišče Bitnje    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Žnidaršič Andrej
   1. pomočnik: Logar Tadej
   2. pomočnik: Vreček Bor
   Delegat: Stenovec Darko
   POSTAVI
   JuRentA Bitnje
Priimek in ime
  5  Guzelj Rok
  7  Knific Košir Bober
  8  Benedičič Blaž
  9  Djaković Simo
  11  Čebašek Miha
  14  Vidmar David
  17  Govekar Matej
  18  Ahčin Andraž
  20  Ziherl Gregor (K)
  22  Kern Tim
  31  Stare Nejc (V)
   Žiri
Priimek in ime
  1  Likar Domen (V)
  2  Brence Benjamin
  3  Oblak Jošt
  4  Gligorević Goran
  5  Orešnik Krištof
  6  Kržišnik Nejc
  7  Krolnik Jaka Bric
  8  Eržen Nace (K)
  9  Gligorević Zoran
  11  Čuk Anže
  18  Burjek Rok
  Rezervni igralci
  2  Lahajnar Jaka
  4  Zupanc Bojan
  6  Homec Matej
  23  Mikić Tadej
  Rezervni igralci
  13  Prek Rene
  14  Oblak Jaka
  15  Frelih Boštjan
  16  Tratnik Matic
  44  Mohorič Danijel (V)
   TRENER
   JuRentA Bitnje
   Jerina Andrej
   Žiri
   Frelih Boris
   STRELCI
   JuRentA Bitnje
   Žiri
   0 : 1 8 - Eržen Nace (19') 11m
   0 : 2 5 - Orešnik Krištof (62')
   0 : 3 8 - Eržen Nace (76')
   OPOMINJANI
   JuRentA Bitnje
    18 - Ahčin Andraž (27')
    2 - Lahajnar Jaka (80')
    4 - Zupanc Bojan (84')
   Žiri
   IZKLJUČENI
   JuRentA Bitnje
   Žiri
   MENJAVE
   JuRentA Bitnje
  Minuta  Igralec
  23'     23 - Mikić Tadej
       9 - Djaković Simo
  53'     4 - Zupanc Bojan
       7 - Knific Košir Bober
  53'     2 - Lahajnar Jaka
       18 - Ahčin Andraž
  56'     6 - Homec Matej
       22 - Kern Tim
   Žiri
  Minuta  Igralec
  49'     16 - Tratnik Matic
       11 - Čuk Anže
  49'     15 - Frelih Boštjan
       2 - Brence Benjamin
  73'     13 - Prek Rene
       7 - Krolnik Jaka Bric
  77'     14 - Oblak Jaka
       8 - Eržen Nace
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan