align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 4. krog 11.10.17
   TEKMA: Kondor Godešič - Britof 3 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Škofja Loka - Nogometni center Prod Godešič    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Šmajc David
   1. pomočnik: Račman Anže
   2. pomočnik: Pratljačić Anto
   Delegat: Šturm Emil
   POSTAVI
   Kondor Godešič
Priimek in ime
  1  Pintar Ian (V)
  7  Raspet Matevž
  8  Avguštin Tadej (K)
  10  Trojanšek Luka
  11  Krajnik Žan
  13  Šimić Mario
  16  Košir Rok
  18  Bobnar Luka
  22  Bizjak Jure
  23  Čadež Gašper
  25  Košir Tilen
   Britof
Priimek in ime
  1  Kalan Vid (V)
  2  Jusufović Elvis
  3  Kopitar Aljoša (K)
  4  Kaltak Jasmin
  5  Deljanin Demir
  7  Bah Martin
  8  Radojčić Vukoje
  9  Kocić Aleksandar
  10  Jeglič Matic
  11  Gašić Dražen
  18  Sofrič Krivič Aleksandar
  Rezervni igralci
  4  Košir Blaž
  5  Aslani Domen
  6  Cerar Rok
  20  Aslani Robert
  Rezervni igralci
  6  Kerić Aleksandar
  13  Klemenčič Jure
  14  Dimc Matej
  15  Belcijan Gregor
  23  Suljanović Elvedin
   TRENER
   Kondor Godešič
   Avguštin Tadej
   Britof
   Kaltak Jasmin
   STRELCI
   Kondor Godešič
   1 : 1 8 - Avguštin Tadej (51')
   2 : 1 11 - Krajnik Žan (60')
   3 : 2 11 - Krajnik Žan (96')
   Britof
   0 : 1 9 - Kocić Aleksandar (21')
   2 : 2 14 - Dimc Matej (83')
   OPOMINJANI
   Kondor Godešič
    18 - Bobnar Luka (94')
   Britof
   IZKLJUČENI
   Kondor Godešič
   Britof
   MENJAVE
   Kondor Godešič
  Minuta  Igralec
  65'     6 - Cerar Rok
       16 - Košir Rok
  75'     4 - Košir Blaž
       13 - Šimić Mario
   Britof
  Minuta  Igralec
  53'     23 - Suljanović Elvedin
       3 - Kopitar Aljoša
  54'     13 - Klemenčič Jure
       8 - Radojčić Vukoje
  69'     14 - Dimc Matej
       5 - Deljanin Demir
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan