align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 8. krog 14.10.17
   TEKMA: Kondor Godešič - Žiri 1 : 3 (0 : 0)
   Kraj: Škofja Loka - Nogometni center Prod Godešič    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Majnik Jaka
   2. pomočnik: Zašev Venco
   Delegat: Jaklič Darko
   POSTAVI
   Kondor Godešič
Priimek in ime
  0  Pintar Ian (V)
  6  Cerar Rok
  7  Trojanšek Janez
  8  Avguštin Tadej (K)
  11  Krajnik Žan
  14  Dagarin Nejc
  16  Košir Rok
  18  Bobnar Luka
  21  Košir Tilen
  22  Bizjak Jure
  23  Čadež Gašper
   Žiri
Priimek in ime
  1  Likar Domen (V)
  2  Brence Benjamin
  3  Gligorević Goran
  4  Orešnik Krištof
  5  Frelih Boštjan
  6  Čuk Anže
  7  Tratnik Matic
  8  Eržen Nace (K)
  9  Gligorević Zoran
  10  Burjek Rok
  11  Krolnik Jaka Bric
  Rezervni igralci
  2  Šink Marjan
  4  Košir Blaž
  20  Aslani Robert
  Rezervni igralci
  13  Prek Rene
  14  Koblar Jan
  15  Domijan Rok
  16  Oblak Jaka
  17  Trček Tilen
   TRENER
   Kondor Godešič
   Avguštin Tadej
   Žiri
   Frelih Boris
   STRELCI
   Kondor Godešič
   1 : 0 11 - Krajnik Žan (58') 11m
   Žiri
   1 : 1 9 - Gligorević Zoran (64')
   1 : 2 14 - Koblar Jan (71')
   1 : 3 14 - Koblar Jan (90')
   OPOMINJANI
   Kondor Godešič
    11 - Krajnik Žan (44')
    22 - Bizjak Jure (65')
    18 - Bobnar Luka (79')
   Žiri
    15 - Domijan Rok (50')
    5 - Frelih Boštjan (58')
    10 - Burjek Rok (72')
   IZKLJUČENI
   Kondor Godešič
   Žiri
   MENJAVE
   Kondor Godešič
  Minuta  Igralec
  73'     4 - Košir Blaž
       11 - Krajnik Žan
  82'     2 - Šink Marjan
       7 - Trojanšek Janez
   Žiri
  Minuta  Igralec
  22'     15 - Domijan Rok
       3 - Gligorević Goran
  52'     14 - Koblar Jan
       6 - Čuk Anže
  82'     16 - Oblak Jaka
       7 - Tratnik Matic
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan