align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 8. krog 14.10.17
   TEKMA: Zarica Kranj B - Polet 1 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Močnik Perič Aleš
   1. pomočnik: Potočnik Aljaž
   2. pomočnik: Celjer Tilen
   Delegat: Rešek Edo
   POSTAVI
   Zarica Kranj B
Priimek in ime
  1  Nadarević Denis (V)
  3  Andreski Žarko
  4  Pantelić Sebastjan
  5  Košir Miha
  6  Teran Rok
  7  Jošt Gašper (K)
  8  Šubic Nejc
  9  Gjeorgjiev David
  10  Rozman-Močnik Žan
  13  Basta Jan
  18  Muzaferović Sean
   Polet
Priimek in ime
  1  Šubic Oto (V)
  2  Mustafoski Emrah
  3  Kalan Luka
  4  Koplan Klemen
  6  Stanonik Aljaž (K)
  7  Hafner Rok
  8  Jazbič Primož
  9  Hafner Blaž
  14  Pagon Peter
  15  Stanonik Žan
  17  Uršič Gašper
  Rezervni igralci
  11  Susak Patrik
  14  Crnalić Anis
  15  Vučkić Edin
  17  Hadžirić Anis
  19  Draksler Martin
  Rezervni igralci
  5  Mrak Žiga
  10  Debeljak Jure
  11  Debeljak Matic
  12  Bernik Primož
  13  Bektašević Jasmin
  16  Ogris Rok
   TRENER
   Zarica Kranj B
   Kepic Radovan
   Polet
   Feltrin Boris
   STRELCI
   Zarica Kranj B
   1 : 0 6 - Teran Rok (33')
   Polet
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj B
   Polet
    8 - Jazbič Primož (77')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj B
   Polet
   MENJAVE
   Zarica Kranj B
  Minuta  Igralec
  38'     11 - Susak Patrik
       6 - Teran Rok
  55'     15 - Vučkić Edin
       13 - Basta Jan
  57'     14 - Crnalić Anis
       18 - Muzaferović Sean
  69'     17 - Hadžirić Anis
       3 - Andreski Žarko
  88'     19 - Draksler Martin
       9 - Gjeorgjiev David
   Polet
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Bektašević Jasmin
       14 - Pagon Peter
  55'     11 - Debeljak Matic
       7 - Hafner Rok
  57'     10 - Debeljak Jure
       9 - Hafner Blaž
  76'     16 - Ogris Rok
       3 - Kalan Luka
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
Tinex Šenčur : Zagorje 1 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan