align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 8. krog 14.10.17
   TEKMA: Royal Sport DLN - Niko Železniki 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 45
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Žumer Matic
   2. pomočnik: Vreček Bor
   Delegat: Tivold Štefan
   POSTAVI
   Royal Sport DLN
Priimek in ime
  1  Jurca Luka (V)
  2  Bohinc Jan
  5  Zagorc Gregor
  8  Lipar Jan
  10  Medja Mihael
  17  Lipar Žiga (K)
  19  Guzelj Dean
  23  Žlebnik Tilen
  32  Grilc Rok
  82  Okorn Matic
  92  Pušavec Miha
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Šturm Matija (V)
  2  Dolenc Urban
  3  Gajgar David
  4  Radanović Dalibor (K)
  5  Prelec Andraž
  6  Soklič Denis
  7  Pfajfar Jan
  8  Mesec Klemen
  9  Penič Erik
  10  Torkar Domen
  11  Potočnik Matic
  Rezervni igralci
  6  Kokošar Bojan
  14  Musić Sead
  45  Vehovec Žan
  73  Božnar Luka
  Rezervni igralci
  13  Pfajfar Andraž
  14  Cvek Jure
  15  Tolar Uroš
  16  Dauti Sami
   TRENER
   Royal Sport DLN
   Štumberger Luka
   Niko Železniki
   Bertoncelj Uroš
   STRELCI
   Royal Sport DLN
   1 : 0 19 - Guzelj Dean (3')
   2 : 0 19 - Guzelj Dean (21')
   Niko Železniki
   OPOMINJANI
   Royal Sport DLN
    82 - Okorn Matic (61')
    6 - Kokošar Bojan (78')
    10 - Medja Mihael (87')
   Niko Železniki
    7 - Pfajfar Jan (45')
   IZKLJUČENI
   Royal Sport DLN
   Niko Železniki
   MENJAVE
   Royal Sport DLN
  Minuta  Igralec
  60'     45 - Vehovec Žan
       8 - Lipar Jan
  62'     14 - Musić Sead
       23 - Žlebnik Tilen
  69'     6 - Kokošar Bojan
       92 - Pušavec Miha
  75'     73 - Božnar Luka
       82 - Okorn Matic
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Pfajfar Andraž
       4 - Radanović Dalibor
  56'     16 - Dauti Sami
       10 - Torkar Domen
  71'     14 - Cvek Jure
       13 - Pfajfar Andraž
  77'     15 - Tolar Uroš
       8 - Mesec Klemen
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan