align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 8. krog 14.10.17
   TEKMA: Britof - Škofja Loka 4 : 2 (2 : 1)
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Podgoršek Marko
   1. pomočnik: Štrajhar Primož
   2. pomočnik: Ovnik Mihael
   Delegat: Zupan Damijan
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime
  2  Suljanović Elvedin
  3  Kocić Aleksandar
  4  Kaltak Jasmin
  5  Kerić Aleksandar
  7  Bah Martin (K)
  8  Klemenčič Jure
  10  Jeglič Matic
  11  Gašić Dražen
  12  Kalan Vid (V)
  18  Sofrič Krivič Aleksandar
  23  Vučković Mirko
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Banič Luka (V)
  3  Bojić Savo
  4  Oblak Anže
  5  Stanonik Tadej
  6  Rašić Jasmin
  8  Kalan Gašper (K)
  9  Anžlovar Luka
  10  Bukovec Žan
  13  Novak Luka
  15  Bečić Kemal
  17  Kukovec Gašper
  Rezervni igralci
  6  Šenk Gašper
  9  Radojčić Vukoje
  13  Dimc Matej
  14  Belcijan Gregor
  15  Deljanin Demir
  Rezervni igralci
  11  Krpič Marko
  14  Vukeljić Danijel
  19  Jović Miroslav
   TRENER
   Britof
   Kaltak Jasmin
   Škofja Loka
   Janežič Andrej
   STRELCI
   Britof
   1 : 1 11 - Gašić Dražen (24') 11m
   2 : 1 2 - Suljanović Elvedin (45')
   4 : 2 14 - Belcijan Gregor (85')
   Škofja Loka
   0 : 1 15 - Bečić Kemal (10')
   3 : 1 5 - Stanonik Tadej (54') AG
   3 : 2 13 - Novak Luka (60')
   OPOMINJANI
   Britof
    5 - Kerić Aleksandar (18')
    4 - Kaltak Jasmin (25')
    2 - Suljanović Elvedin (56')
    8 - Klemenčič Jure (75')
    14 - Belcijan Gregor (81')
   Škofja Loka
    3 - Bojić Savo (47')
    15 - Bečić Kemal (76')
   IZKLJUČENI
   Britof
    2 - Suljanović Elvedin (58')
   Škofja Loka
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  80'     14 - Belcijan Gregor
       8 - Klemenčič Jure
  84'     13 - Dimc Matej
       11 - Gašić Dražen
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  44'     14 - Vukeljić Danijel
       8 - Kalan Gašper
  53'     11 - Krpič Marko
       6 - Rašić Jasmin
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan