align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 9. krog 21.10.17
   TEKMA: Visoko - Velesovo 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Močnik Perič Aleš
   2. pomočnik: Zašev Venco
   Delegat: Peternel Jože
   POSTAVI
   Visoko
Priimek in ime
  1  Rakovič Jan (V)
  2  Debeljak Žan
  4  Janhar Lovro
  5  Vrtač Nik
  6  Križaj Matic
  7  Zorman Maks David
  8  Seljak Žan
  9  Janhar Andraž
  10  Kern Gašper (K)
  11  Vrtač Tim
  13  Zorman Maks
   Velesovo
Priimek in ime
  1  Rezar Nejc (V)
  2  Nastran Gašper
  3  Bobnar David
  4  Dolinar Aleš (K)
  6  Žargaj Vid
  8  Novak Mitja
  10  Pucelj Nejc
  11  Bezovšek Jaka
  18  Perdan Erik
  19  Bošnak Blaž
  23  Oštir Luka
  Rezervni igralci
  3  Dominko Jure
  12  Krč Nejc (V)
  14  Jagodic Tine
  15  Križnar Nejc
  16  Resnik Max
  17  Markun Anže
  18  Končan Nejc
  Rezervni igralci
  5  Kne Dejan
  7  Slapar Klemen
  14  Tallarini Miha
  15  Ribnikar Nejc
  17  Debeljak Jan
  21  Kuhar Matevž
  25  Gračanin Dalibor
   TRENER
   Visoko
   Mehić Anis
   Velesovo
   STRELCI
   Visoko
   Velesovo
   OPOMINJANI
   Visoko
    9 - Janhar Andraž (23')
   Velesovo
    11 - Bezovšek Jaka (23')
    6 - Žargaj Vid (42')
    8 - Novak Mitja (47')
   IZKLJUČENI
   Visoko
   Velesovo
   MENJAVE
   Visoko
  Minuta  Igralec
  39'     14 - Jagodic Tine
       9 - Janhar Andraž
  86'     17 - Markun Anže
       6 - Križaj Matic
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  37'     14 - Tallarini Miha
       4 - Dolinar Aleš
  49'     7 - Slapar Klemen
       2 - Nastran Gašper
  50'     21 - Kuhar Matevž
       11 - Bezovšek Jaka
  63'     17 - Debeljak Jan
       23 - Oštir Luka
  70'     15 - Ribnikar Nejc
       19 - Bošnak Blaž
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan