align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 10. krog 28.10.17
   TEKMA: Škofja Loka - Polet 1 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Škofja Loka - Igrišče Puštal Škofja Loka    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Jerič Anže
   1. pomočnik: Pratljačić Anto
   2. pomočnik: Bohinc Urban
   Delegat: Torkar Janez
   POSTAVI
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Banič Luka (V)
  2  Matanovič Josip
  3  Bojić Savo
  4  Oblak Anže (K)
  5  Stanonik Tadej
  7  Jović Viler
  10  Hirkić Sandi
  11  Dindić Haris
  13  Novak Luka
  15  Bečić Kemal
  17  Kukovec Gašper
   Polet
Priimek in ime
  2  Mustafoski Emrah
  3  Ogris Rok
  4  Koplan Klemen
  5  Stanonik Žan
  6  Pagon Peter
  7  Stanonik Aljaž (K)
  8  Hafner Rok
  9  Debeljak Matic
  10  Hafner Blaž
  11  Debeljak Jure
  12  Bernik Primož (V)
  Rezervni igralci
  6  Rašić Jasmin
  14  Šoštarko Miha
  Rezervni igralci
  1  Šubic Oto (V)
  13  Prosen Žiga
  14  Vrečič Egon
  15  Bektašević Jasmin
  16  Mrak Žiga
  17  Jašaragić Mustafa
   TRENER
   Škofja Loka
   Janežič Andrej
   Polet
   Feltrin Boris
   STRELCI
   Škofja Loka
   1 : 0 13 - Novak Luka (54')
   Polet
   1 : 1 9 - Debeljak Matic (58')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka
    10 - Hirkić Sandi (82')
    13 - Novak Luka (87')
   Polet
    9 - Debeljak Matic (55')
    11 - Debeljak Jure (68')
    7 - Stanonik Aljaž (77')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka
   Polet
   MENJAVE
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  33'     6 - Rašić Jasmin
       3 - Bojić Savo
  62'     14 - Šoštarko Miha
       7 - Jović Viler
   Polet
  Minuta  Igralec
  65'     15 - Bektašević Jasmin
       8 - Hafner Rok
  75'     13 - Prosen Žiga
       10 - Hafner Blaž
  82'     16 - Mrak Žiga
       6 - Pagon Peter
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan