align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 11. krog 04.11.17
   TEKMA: Visoko - Kondor Godešič 9 : 0 (3 : 0)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Podgoršek Marko
   1. pomočnik: Žunič Matej
   2. pomočnik: Habuš Žan
   Delegat: Šink Jaka
   POSTAVI
   Visoko
Priimek in ime
  1  Rakovič Jan (V)
  2  Debeljak Žan
  5  Janhar Lovro
  6  Križaj Matic
  7  Seljak Žan
  8  Vrtač Tim
  9  Vrtač Nik
  10  Kern Gašper (K)
  15  Zorman Maks
  18  Janhar Andraž
  19  Jagodic Miha
   Kondor Godešič
Priimek in ime
  1  Dolenec Rok (V)
  4  Košir Blaž
  7  Trojanšek Janez
  8  Avguštin Tadej
  9  Košir Tilen
  10  Trojanšek Luka
  11  Krajnik Žan
  16  Košir Rok
  18  Bobnar Luka
  19  Krajnik Nejc (K)
  23  Čadež Gašper
  Rezervni igralci
  3  Dominko Jure
  4  Krč Matija
  12  Krč Nejc (V)
  14  Zorman Maks David
  16  Resnik Max
  17  Križnar Nejc
  Rezervni igralci
  5  Vidergar Domen
  15  Volčjak Jernej
   TRENER
   Visoko
   Vrtač Drago
   Kondor Godešič
   Avguštin Tadej
   STRELCI
   Visoko
   1 : 0 7 - Seljak Žan (9')
   3 : 0 9 - Vrtač Nik (31')
   4 : 0 8 - Vrtač Tim (54')
   5 : 0 2 - Debeljak Žan (61') 11m
   6 : 0 8 - Vrtač Tim (64')
   7 : 0 10 - Kern Gašper (65')
   8 : 0 8 - Vrtač Tim (71')
   9 : 0 8 - Vrtač Tim (82')
   Kondor Godešič
   2 : 0 9 - Košir Tilen (14') AG
   OPOMINJANI
   Visoko
    2 - Debeljak Žan (26')
    6 - Križaj Matic (30')
    9 - Vrtač Nik (33')
   Kondor Godešič
    18 - Bobnar Luka (5')
    16 - Košir Rok (29')
    23 - Čadež Gašper (60')
    11 - Krajnik Žan (73')
   IZKLJUČENI
   Visoko
   Kondor Godešič
    18 - Bobnar Luka (90')
   MENJAVE
   Visoko
  Minuta  Igralec
  60'     14 - Zorman Maks David
       6 - Križaj Matic
  65'     3 - Dominko Jure
       19 - Jagodic Miha
  69'     17 - Križnar Nejc
       10 - Kern Gašper
  76'     4 - Krč Matija
       2 - Debeljak Žan
  83'     12 - Krč Nejc
       1 - Rakovič Jan
   Kondor Godešič
  Minuta  Igralec
  18'     5 - Vidergar Domen
       7 - Trojanšek Janez
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan