align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 11. krog 04.11.17
   TEKMA: JuRentA Bitnje - Preddvor 4 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Bitnje - Igrišče Bitnje    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Šmajc David
   1. pomočnik: Pratljačić Anto
   2. pomočnik: Potočnik Aljaž
   Delegat: Žontar Ciril
   POSTAVI
   JuRentA Bitnje
Priimek in ime
  2  Homec Matej
  6  Vesel Matija
  7  Knific Košir Bober
  8  Benedičič Blaž
  9  Djaković Simo
  10  Juvan Jan
  11  Čebašek Miha
  14  Vidmar David
  17  Govekar Matej
  20  Ziherl Gregor (K)
  31  Stare Nejc (V)
   Preddvor
Priimek in ime
  1  Strniša Gregor (V)
  2  Čemažar Luka
  3  Zavrl Jan
  5  Žandar Žiga
  7  Čurk Igor
  8  Karničar Urh
  9  Pelko Tilen
  10  Kovačič Tim
  13  Mlakar Gašper
  23  Tirovič Drago
  30  Lenič Aleš (K)
  Rezervni igralci
  3  Počkaj Luka
  4  Zupanc Bojan
  5  Guzelj Rok
  13  Petrov Aleksandar
  18  Traven Tomaž
  23  Mikić Tadej
  Rezervni igralci
  4  Rozman Aleksander
  11  Burgar Benjamin
  15  Potkonjak Luka
  16  Primožič Žiga
  17  Kovačevič Rok
  48  Pegan Ljubomir (V)
   TRENER
   JuRentA Bitnje
   Jerina Andrej
   Preddvor
   Pavc Iztok
   STRELCI
   JuRentA Bitnje
   1 : 0 7 - Knific Košir Bober (14')
   2 : 1 17 - Govekar Matej (63')
   3 : 1 9 - Djaković Simo (74')
   4 : 2 10 - Juvan Jan (88')
   Preddvor
   1 : 1 23 - Tirovič Drago (29')
   3 : 2 8 - Karničar Urh (85')
   OPOMINJANI
   JuRentA Bitnje
    4 - Zupanc Bojan (86')
   Preddvor
    7 - Čurk Igor (45')
   IZKLJUČENI
   JuRentA Bitnje
   Preddvor
   MENJAVE
   JuRentA Bitnje
  Minuta  Igralec
  53'     4 - Zupanc Bojan
       8 - Benedičič Blaž
  53'     18 - Traven Tomaž
       11 - Čebašek Miha
  74'     5 - Guzelj Rok
       2 - Homec Matej
  90'     13 - Petrov Aleksandar
       9 - Djaković Simo
   Preddvor
  Minuta  Igralec
  59'     4 - Rozman Aleksander
       13 - Mlakar Gašper
  59'     11 - Burgar Benjamin
       23 - Tirovič Drago
  71'     15 - Potkonjak Luka
       9 - Pelko Tilen
  75'     16 - Primožič Žiga
       5 - Žandar Žiga
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan