align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 12. krog 31.03.18
   TEKMA: Polet - Naklo 1 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Štrajhar Primož
   1. pomočnik: Antolič Jean
   2. pomočnik: Damjanovič Alen
   Delegat: Rešek Edo
   POSTAVI
   Polet
Priimek in ime
  2  Ogris Rok
  3  Jašaragić Mustafa
  4  Mustafoski Emrah
  5  Gartner Jaka
  6  Pagon Peter
  7  Stanonik Aljaž (K)
  8  Uršič Gašper
  9  Debeljak Matic
  10  Hafner Blaž
  11  Kalan Luka
  12  Langerholc Miha (V)
   Naklo
Priimek in ime
  3  Perko Žan
  5  Dolar Jure
  6  Čebulj Rok
  7  Kuhar Jaka
  8  Legat Matej
  9  Ušlakar Gorazd (K)
  11  Novak Nejc
  13  Miskić Mersud
  14  Porenta Dominik
  17  Valjavec Klemen
  85  Krasić Petar (V)
  Rezervni igralci
  13  Prosen Žiga
  15  Vrečič Egon
  16  Jelovčan Uroš
  17  Ramovš Andraž
  18  Klemenčič Rok
  Rezervni igralci
  2  Gale Matjaž
  16  Bolka Jernej
  22  Blažič Grega
  27  Bevc Domen
  28  Uranič Jakob
   TRENER
   Polet
   Feltrin Boris
   Naklo
   Pužem Žiga
   STRELCI
   Polet
   1 : 2 9 - Debeljak Matic (74')
   Naklo
   0 : 1 17 - Valjavec Klemen (25')
   0 : 2 17 - Valjavec Klemen (72')
   OPOMINJANI
   Polet
    9 - Debeljak Matic (63')
   Naklo
    9 - Ušlakar Gorazd (67')
    13 - Miskić Mersud (76')
   IZKLJUČENI
   Polet
   Naklo
   MENJAVE
   Polet
  Minuta  Igralec
  61'     13 - Prosen Žiga
       6 - Pagon Peter
  67'     15 - Vrečič Egon
       3 - Jašaragić Mustafa
   Naklo
  Minuta  Igralec
  58'     16 - Bolka Jernej
       14 - Porenta Dominik
  76'     28 - Uranič Jakob
       17 - Valjavec Klemen
  86'     27 - Bevc Domen
       7 - Kuhar Jaka
  89'     22 - Blažič Grega
       11 - Novak Nejc
  90'     2 - Gale Matjaž
       8 - Legat Matej
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Ivančna Gorica : Bled Hirter 0 : 2
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
Komenda : Zagorje 1 : 5
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan