align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 12. krog 31.03.18
   TEKMA: Preddvor - Visoko 1 : 3 (1 : 1)
   Kraj: Preddvor - Igrišče Za žago, Preddvor    Gledalcev: 120
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Beton Uroš
   2. pomočnik: Zašev Venco
   Delegat: Peternel Jože
   POSTAVI
   Preddvor
Priimek in ime
  1  Strniša Gregor (V)
  2  Čemažar Luka
  3  Zavrl Jan
  4  Rozman Aleksander
  5  Mlakar Gašper
  7  Seljak Žan
  8  Kovačič Tim
  9  Burgar Benjamin
  10  Kokić Mirzet
  11  Razinger Klemen
  30  Lenič Aleš (K)
   Visoko
Priimek in ime
  1  Rant Aleš (V)
  2  Debeljak Žan
  3  Dominko Jure
  4  Vrtač Nik
  5  Kalar Gašper
  6  Markun Anže (K)
  7  Zorman Maks
  8  Vrtač Tim
  9  Jagodic Tine
  10  Zorman Maks David
  18  Janhar Andraž
  Rezervni igralci
  6  Pelko Tilen
  13  Karničar Urh
  15  Čurk Igor
  16  Žandar Žiga
  17  Krč Matija
  18  Primožič Žiga
  67  Kovačevič Rok (V)
  Rezervni igralci
  11  Križaj Peter
  12  Krč Nejc (V)
  13  Kolar Gaj
  14  Končan Nejc
  15  Voga Franci
  16  Križnar Nejc
  17  Dolžan Rok
   TRENER
   Preddvor
   Pavc Iztok
   Visoko
   Vrtač Drago
   STRELCI
   Preddvor
   1 : 1 9 - Burgar Benjamin (36')
   Visoko
   0 : 1 8 - Vrtač Tim (29')
   1 : 2 7 - Zorman Maks (60')
   1 : 3 9 - Jagodic Tine (84')
   OPOMINJANI
   Preddvor
    5 - Mlakar Gašper (51')
    3 - Zavrl Jan (58')
    2 - Čemažar Luka (85')
   Visoko
   IZKLJUČENI
   Preddvor
   Visoko
   MENJAVE
   Preddvor
  Minuta  Igralec
  60'     15 - Čurk Igor
       10 - Kokić Mirzet
  60'     13 - Karničar Urh
       11 - Razinger Klemen
  71'     16 - Žandar Žiga
       5 - Mlakar Gašper
  82'     6 - Pelko Tilen
       3 - Zavrl Jan
  86'     17 - Krč Matija
       8 - Kovačič Tim
   Visoko
  Minuta  Igralec
  38'     15 - Voga Franci
       5 - Kalar Gašper
  60'     11 - Križaj Peter
       10 - Zorman Maks David
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Ivančna Gorica : Bled Hirter 0 : 2
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
Komenda : Zagorje 1 : 5
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan