align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 12. krog 03.04.18
   TEKMA: Zarica Kranj B - JuRentA Bitnje 0 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Bitnje - Igrišče Bitnje    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Žnidaršič Andrej
   1. pomočnik: Ovnik Mihael
   2. pomočnik: Oblak Tomaž
   Delegat: Žontar Ciril
   POSTAVI
   Zarica Kranj B
Priimek in ime
  1  Nadarević Denis (V)
  3  Pantelić Sebastjan
  5  Košir Miha
  7  Strojan Blaž
  8  Šubic Nejc (K)
  10  Rozman-Močnik Žan
  11  Gjeorgjiev David
  13  Andreski Žarko
  14  Susak Patrik
  15  Gubanc Gašper
  16  Vučkić Edin
   JuRentA Bitnje
Priimek in ime
  2  Homec Matej
  5  Guzelj Rok
  6  Vesel Matija
  7  Knific Košir Bober
  8  Traven Tomaž
  9  Djaković Simo
  14  Vidmar David
  18  Jerina Matic
  20  Ziherl Gregor (K)
  23  Mikić Tadej
  31  Stare Nejc (V)
  Rezervni igralci
  6  Kljajić Filip
  17  Taskov Dejan
  Rezervni igralci
  4  Zupanc Bojan
  10  Juvan Jan
  11  Čebašek Miha
  13  Petrov Aleksandar
  17  Govekar Matej
   TRENER
   Zarica Kranj B
   Kepic Radovan
   JuRentA Bitnje
   Jerina Andrej
   STRELCI
   Zarica Kranj B
   JuRentA Bitnje
   0 : 1 9 - Djaković Simo (28')
   0 : 2 23 - Mikić Tadej (74')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj B
    15 - Gubanc Gašper (66')
   JuRentA Bitnje
    8 - Traven Tomaž (33')
    23 - Mikić Tadej (71')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj B
   JuRentA Bitnje
   MENJAVE
   Zarica Kranj B
  Minuta  Igralec
  60'     6 - Kljajić Filip
       14 - Susak Patrik
  64'     17 - Taskov Dejan
       11 - Gjeorgjiev David
   JuRentA Bitnje
  Minuta  Igralec
  52'     11 - Čebašek Miha
       9 - Djaković Simo
  60'     4 - Zupanc Bojan
       2 - Homec Matej
  68'     10 - Juvan Jan
       7 - Knific Košir Bober
  78'     17 - Govekar Matej
       8 - Traven Tomaž
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Ivančna Gorica : Bled Hirter 0 : 2
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
Komenda : Zagorje 1 : 5
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan