align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 13. krog 07.04.18
   TEKMA: Niko Železniki - Škofja Loka 0 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Železniki - Igrišče Nivica, Železniki    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Podgoršek Marko
   1. pomočnik: Logar Tadej
   2. pomočnik: Oblak Tomaž
   Delegat: Žontar Ciril
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Šturm Matija (V)
  2  Cvek Jure
  3  Kavčič Rok
  4  Dolenc Urban
  5  Bešter Aleš
  6  Šmid Gašper
  7  Potočnik Matic
  8  Samardžić Refik
  9  Šturm Tine
  10  Demšar Andrej
  11  Soklič Denis (K)
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Banič Luka (V)
  2  Matanovič Josip
  3  Bojić Savo
  4  Oblak Anže (K)
  5  Avguštin Tilen
  6  Stanonik Tadej
  7  Jović Viler
  9  Krpič Marko
  10  Hirkić Sandi
  15  Kukovec Gašper
  17  Klemenčič Matjaž
  Rezervni igralci
  13  Radanović Dalibor
  14  Mesec Klemen
  15  Bešter Rok
  Rezervni igralci
  8  Stokuča Rok
  11  Dindić Haris
  13  Novak Luka
  16  Anžlovar Luka
  18  Bojić Momčilo
  19  Polanc Nejc
   TRENER
   Niko Železniki
   Bertoncelj Uroš
   Škofja Loka
   Janežič Andrej
   STRELCI
   Niko Železniki
   Škofja Loka
   0 : 1 18 - Bojić Momčilo (36')
   0 : 2 11 - Dindić Haris (74') 11m
   0 : 3 8 - Stokuča Rok (80')
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
    4 - Dolenc Urban (74')
   Škofja Loka
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   Škofja Loka
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Bešter Rok
       8 - Samardžić Refik
  56'     13 - Radanović Dalibor
       5 - Bešter Aleš
  78'     14 - Mesec Klemen
       2 - Cvek Jure
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  31'     18 - Bojić Momčilo
       9 - Krpič Marko
  31'     13 - Novak Luka
       15 - Kukovec Gašper
  46'     8 - Stokuča Rok
       17 - Klemenčič Matjaž
  54'     16 - Anžlovar Luka
       4 - Oblak Anže
  66'     11 - Dindić Haris
       10 - Hirkić Sandi
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Ivančna Gorica : Bled Hirter 0 : 2
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
Komenda : Zagorje 1 : 5
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan