align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 14. krog 14.04.18
   TEKMA: JuRentA Bitnje - Škofja Loka 2 : 2 (1 : 0)
   Kraj: Bitnje - Igrišče Bitnje    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Žnidaršič Andrej
   1. pomočnik: Štrajhar Primož
   2. pomočnik: Pratljačić Anto
   Delegat: Stenovec Darko
   POSTAVI
   JuRentA Bitnje
Priimek in ime Rojen
  2  Jerina Matic 12.07.91
  3  Vesel Matija 18.09.93
  6  Govekar Matej 12.07.90
  8  Benedičič Blaž 12.10.93
  9  Djaković Simo 08.08.94
  10  Juvan Jan 07.01.94
  11  Čebašek Miha 05.07.92
  14  Vidmar David (K) 16.04.93
  17  Mikić Tadej 25.05.90
  23  Guzelj Rok 03.02.86
  31  Stare Nejc (V) 01.07.93
   Škofja Loka
Priimek in ime Rojen
  1  Banič Luka (V) 19.08.98
  2  Matanovič Josip 15.11.81
  3  Bojić Savo 03.12.93
  4  Oblak Anže (K) 14.12.96
  6  Stanonik Tadej 31.08.98
  9  Krpič Marko 25.05.80
  10  Hirkić Sandi 19.08.88
  11  Dindić Haris 24.02.93
  15  Bečić Kemal 31.12.76
  17  Smiljanić Vedran 23.02.81
  18  Bojić Momčilo 06.12.94
  Rezervni igralci
  7  Traven Tomaž 23.09.90
  15  Macanović Senaid 04.08.84
  18  Zupanc Bojan 05.01.90
  20  Ziherl Gregor 27.04.86
  21  Knific Košir Bober 19.05.94
  Rezervni igralci
  7  Kalan Gašper 28.07.87
  8  Janežič Andrej 13.03.69
  45  Jović Aleksander 18.12.89
   TRENER
   JuRentA Bitnje
   Jerina Andrej
   Škofja Loka
   Janežič Andrej
   STRELCI
   JuRentA Bitnje
   1 : 0 17 - Mikić Tadej (2')
   2 : 2 2 - Jerina Matic (92')
   Škofja Loka
   1 : 1 18 - Bojić Momčilo (73')
   1 : 2 18 - Bojić Momčilo (90')
   OPOMINJANI
   JuRentA Bitnje
    8 - Benedičič Blaž (14')
    23 - Guzelj Rok (68')
   Škofja Loka
   IZKLJUČENI
   JuRentA Bitnje
   Škofja Loka
   MENJAVE
   JuRentA Bitnje
  Minuta  Igralec
  49'     20 - Ziherl Gregor
       9 - Djaković Simo
  52'     7 - Traven Tomaž
       11 - Čebašek Miha
  65'     21 - Knific Košir Bober
       10 - Juvan Jan
  71'     18 - Zupanc Bojan
       8 - Benedičič Blaž
  81'     15 - Macanović Senaid
       17 - Mikić Tadej
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  57'     45 - Jović Aleksander
       9 - Krpič Marko
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
15. krog 21.04.18
Kondor Godešič : Niko Železniki 0 : 4
Preddvor : Royal Sport DLN 2 : 2
Visoko : JuRentA Bitnje 1 : 1
Žiri : Britof 5 : 1
Naklo : Škofja Loka 0 : 1
Polet : Zarica Kranj B 2 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan