align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 14. krog 14.04.18
   TEKMA: JuRentA Bitnje - Škofja Loka 2 : 2 (1 : 0)
   Kraj: Bitnje - Igrišče Bitnje    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Žnidaršič Andrej
   1. pomočnik: Štrajhar Primož
   2. pomočnik: Pratljačić Anto
   Delegat: Stenovec Darko
   POSTAVI
   JuRentA Bitnje
Priimek in ime
  2  Jerina Matic
  3  Vesel Matija
  6  Govekar Matej
  8  Benedičič Blaž
  9  Djaković Simo
  10  Juvan Jan
  11  Čebašek Miha
  14  Vidmar David (K)
  17  Mikić Tadej
  23  Guzelj Rok
  31  Stare Nejc (V)
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Banič Luka (V)
  2  Matanovič Josip
  3  Bojić Savo
  4  Oblak Anže (K)
  6  Stanonik Tadej
  9  Krpič Marko
  10  Hirkić Sandi
  11  Dindić Haris
  15  Bečić Kemal
  17  Smiljanić Vedran
  18  Bojić Momčilo
  Rezervni igralci
  7  Traven Tomaž
  15  Macanović Senaid
  18  Zupanc Bojan
  20  Ziherl Gregor
  21  Knific Košir Bober
  Rezervni igralci
  7  Kalan Gašper
  8  Janežič Andrej
  45  Jović Aleksander
   TRENER
   JuRentA Bitnje
   Jerina Andrej
   Škofja Loka
   Janežič Andrej
   STRELCI
   JuRentA Bitnje
   1 : 0 17 - Mikić Tadej (2')
   2 : 2 2 - Jerina Matic (92')
   Škofja Loka
   1 : 1 18 - Bojić Momčilo (73')
   1 : 2 18 - Bojić Momčilo (90')
   OPOMINJANI
   JuRentA Bitnje
    8 - Benedičič Blaž (14')
    23 - Guzelj Rok (68')
   Škofja Loka
   IZKLJUČENI
   JuRentA Bitnje
   Škofja Loka
   MENJAVE
   JuRentA Bitnje
  Minuta  Igralec
  49'     20 - Ziherl Gregor
       9 - Djaković Simo
  52'     7 - Traven Tomaž
       11 - Čebašek Miha
  65'     21 - Knific Košir Bober
       10 - Juvan Jan
  71'     18 - Zupanc Bojan
       8 - Benedičič Blaž
  81'     15 - Macanović Senaid
       17 - Mikić Tadej
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  57'     45 - Jović Aleksander
       9 - Krpič Marko
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Ivančna Gorica : Bled Hirter 0 : 2
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
Komenda : Zagorje 1 : 5
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan