align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 15. krog 21.04.18
   TEKMA: Žiri - Britof 5 : 1 (2 : 0)
   Kraj: Žiri - Stadion Polje Žiri    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Bavrlić Dejan
   1. pomočnik: Vreček Bor
   2. pomočnik: Logar Tadej
   Delegat: Kopač Borut
   POSTAVI
   Žiri
Priimek in ime
  1  Likar Domen (V)
  2  Gligorević Goran
  3  Orešnik Krištof
  4  Domijan Rok
  5  Oblak Jošt
  6  Kržišnik Nejc
  7  Eržen Nace (K)
  8  Tratnik Matic
  9  Gligorević Zoran
  10  Burjek Rok
  11  Prek Rene
   Britof
Priimek in ime
  2  Ćehić Amir
  3  Radojčić Vukoje
  5  Kerić Aleksandar
  6  Kopitar Aljoša
  7  Bah Martin
  8  Gašić Dražen
  9  Šenk Gašper
  10  Tomić Petar
  11  Dimc Matej
  12  Baloh Aleš (V)
  23  Vučković Mirko (K)
  Rezervni igralci
  12  Mohorič Danijel (V)
  13  Koblar Jan
  14  Marinac Dejan
  15  Čuk Anže
  16  Tavčar Boštjan
  Rezervni igralci
  14  Belcijan Gregor
   TRENER
   Žiri
   Frelih Boris
   Britof
   Kaltak Jasmin
   STRELCI
   Žiri
   1 : 0 9 - Gligorević Zoran (10')
   2 : 0 8 - Tratnik Matic (44')
   3 : 0 15 - Čuk Anže (49')
   4 : 0 7 - Eržen Nace (68')
   5 : 1 7 - Eržen Nace (88')
   Britof
   4 : 1 8 - Gašić Dražen (86') 11m
   OPOMINJANI
   Žiri
    6 - Kržišnik Nejc (59')
    5 - Oblak Jošt (60')
    12 - Mohorič Danijel (85')
   Britof
    9 - Šenk Gašper (53')
    7 - Bah Martin (59')
   IZKLJUČENI
   Žiri
   Britof
   MENJAVE
   Žiri
  Minuta  Igralec
  47'     15 - Čuk Anže
       11 - Prek Rene
  61'     14 - Marinac Dejan
       6 - Kržišnik Nejc
  67'     13 - Koblar Jan
       5 - Oblak Jošt
  73'     12 - Mohorič Danijel
       1 - Likar Domen
   Britof
  Minuta  Igralec
  47'     14 - Belcijan Gregor
       11 - Dimc Matej
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan