align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 15. krog 21.04.18
   TEKMA: Visoko - JuRentA Bitnje 1 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Močnik Perič Aleš
   1. pomočnik: Zupan Žiga
   2. pomočnik: Oblak Tomaž
   Delegat: Žibert Marjan
   POSTAVI
   Visoko
Priimek in ime
  1  Krč Nejc (V)
  2  Debeljak Žan
  4  Vrtač Nik (K)
  5  Kalar Gašper
  6  Končan Nejc
  7  Zorman Maks
  8  Vrtač Tim
  9  Jagodic Tine
  10  Zorman Maks David
  14  Kolar Gaj
  18  Janhar Andraž
   JuRentA Bitnje
Priimek in ime
  2  Jerina Matic
  3  Vesel Matija
  4  Homec Matej
  7  Traven Tomaž
  8  Benedičič Blaž
  10  Juvan Jan
  11  Čebašek Miha
  14  Vidmar David
  20  Ziherl Gregor (K)
  23  Guzelj Rok
  31  Stare Nejc (V)
  Rezervni igralci
  11  Dolžan Rok
  15  Janhar Lovro
  16  Voga Franci
  17  Križnar Nejc
  19  Križaj Peter
  Rezervni igralci
  6  Govekar Matej
  9  Djaković Simo
  15  Zupanc Bojan
  17  Mikić Tadej
  18  Petrov Aleksandar
  21  Knific Košir Bober
   TRENER
   Visoko
   Vrtač Drago
   JuRentA Bitnje
   Jerina Andrej
   STRELCI
   Visoko
   1 : 0 8 - Vrtač Tim (2')
   JuRentA Bitnje
   1 : 1 4 - Homec Matej (31')
   OPOMINJANI
   Visoko
   JuRentA Bitnje
    14 - Vidmar David (63')
   IZKLJUČENI
   Visoko
   JuRentA Bitnje
   MENJAVE
   Visoko
  Minuta  Igralec
  46'     16 - Voga Franci
       6 - Končan Nejc
  73'     19 - Križaj Peter
       14 - Kolar Gaj
  76'     17 - Križnar Nejc
       5 - Kalar Gašper
   JuRentA Bitnje
  Minuta  Igralec
  46'     9 - Djaković Simo
       20 - Ziherl Gregor
  56'     17 - Mikić Tadej
       10 - Juvan Jan
  56'     15 - Zupanc Bojan
       11 - Čebašek Miha
  56'     21 - Knific Košir Bober
       8 - Benedičič Blaž
  84'     6 - Govekar Matej
       4 - Homec Matej
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan