align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 15. krog 21.04.18
   TEKMA: Kondor Godešič - Niko Železniki 0 : 4 (0 : 2)
   Kraj: Škofja Loka - Nogometni center Prod Godešič    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Medvešček Blaž
   1. pomočnik: Potočnik Aljaž
   2. pomočnik: Ovnik Mihael
   Delegat: Beton Anton
   POSTAVI
   Kondor Godešič
Priimek in ime
  1  Dolenec Rok (V)
  6  Aslani Domen
  7  Trojanšek Janez
  8  Avguštin Tadej (K)
  10  Cerar Rok
  11  Krajnik Žan
  13  Košir Tilen
  14  Pintar Ian
  18  Bobnar Luka
  22  Bizjak Jure
  23  Čadež Gašper
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Šturm Matija (V)
  2  Gajgar David
  3  Kavčič Rok
  4  Samardžić Refik
  5  Bešter Aleš
  6  Šmid Gašper
  7  Potočnik Matic
  8  Mesec Klemen
  9  Gruškovnjak Amadej
  10  Bešter Rok
  11  Soklič Denis (K)
  Rezervni igralci
  19  Krajnik Nejc
  Rezervni igralci
  13  Pfajfar Jan
  14  Radanović Dalibor
  15  Potočnik Matic
  16  Dauti Sami
   TRENER
   Kondor Godešič
   Avguštin Tadej
   Niko Železniki
   Bertoncelj Uroš
   STRELCI
   Kondor Godešič
   0 : 2 7 - Trojanšek Janez (22') AG
   Niko Železniki
   0 : 1 8 - Mesec Klemen (7')
   0 : 3 10 - Bešter Rok (53')
   0 : 4 1 - Šturm Matija (75') 11m
   OPOMINJANI
   Kondor Godešič
    6 - Aslani Domen (5')
    7 - Trojanšek Janez (25')
    8 - Avguštin Tadej (78')
    23 - Čadež Gašper (83')
   Niko Železniki
    4 - Samardžić Refik (4')
    3 - Kavčič Rok (26')
   IZKLJUČENI
   Kondor Godešič
   Niko Železniki
   MENJAVE
   Kondor Godešič
  Minuta  Igralec
  65'     19 - Krajnik Nejc
       7 - Trojanšek Janez
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  53'     15 - Potočnik Matic
       9 - Gruškovnjak Amadej
  56'     14 - Radanović Dalibor
       2 - Gajgar David
  65'     16 - Dauti Sami
       7 - Potočnik Matic
  69'     13 - Pfajfar Jan
       8 - Mesec Klemen
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan