align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 17. krog 05.05.18
   TEKMA: Preddvor - Zarica Kranj B 1 : 5 (1 : 2)
   Kraj: Preddvor - Igrišče Za žago, Preddvor    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Zupan Žiga
   2. pomočnik: Račman Anže
   Delegat: Rešek Edo
   POSTAVI
   Preddvor
Priimek in ime
  1  Strniša Gregor (V)
  2  Rozman Aleksander
  3  Zavrl Jan
  4  Žandar Žiga
  5  Mlakar Gašper
  6  Seljak Žan
  7  Kovačič Tim
  8  Lenič Aleš (K)
  9  Pelko Tilen
  10  Kokić Mirzet
  11  Karničar Urh
   Zarica Kranj B
Priimek in ime
  1  Nadarević Denis (V)
  3  Pantelić Sebastjan
  5  Košir Miha
  6  Kljajić Filip
  7  Jošt Gašper (K)
  8  Šubic Nejc
  10  Crnalić Anis
  11  Ademaj Klodian
  15  Lasica Mile
  16  Andreski Žarko
  18  Gubanc Gašper
  Rezervni igralci
  13  Krč Matija
  15  Primožič Žiga
  16  Potkonjak Luka
  48  Pegan Ljubomir (V)
  Rezervni igralci
  9  Susak Patrik
  17  Draksler Martin
   TRENER
   Preddvor
   Pavc Iztok
   Zarica Kranj B
   Kepic Radovan
   STRELCI
   Preddvor
   1 : 1 9 - Pelko Tilen (26')
   Zarica Kranj B
   0 : 1 7 - Jošt Gašper (8')
   1 : 2 18 - Gubanc Gašper (39')
   1 : 3 9 - Susak Patrik (65')
   1 : 4 15 - Lasica Mile (70')
   1 : 5 15 - Lasica Mile (87')
   OPOMINJANI
   Preddvor
    2 - Rozman Aleksander (45')
    9 - Pelko Tilen (77')
   Zarica Kranj B
    5 - Košir Miha (58')
   IZKLJUČENI
   Preddvor
   Zarica Kranj B
   MENJAVE
   Preddvor
  Minuta  Igralec
  46'     16 - Potkonjak Luka
       10 - Kokić Mirzet
  62'     13 - Krč Matija
       2 - Rozman Aleksander
  67'     15 - Primožič Žiga
       4 - Žandar Žiga
  86'     48 - Pegan Ljubomir
       1 - Strniša Gregor
   Zarica Kranj B
  Minuta  Igralec
  52'     9 - Susak Patrik
       10 - Crnalić Anis
  71'     17 - Draksler Martin
       11 - Ademaj Klodian
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan