align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 17. krog 05.05.18
   TEKMA: Britof - JuRentA Bitnje 1 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 45
   Glavni sodnik Štrajhar Primož
   1. pomočnik: Beton Uroš
   2. pomočnik: Vreček Bor
   Delegat: Avdić Miloš
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime
  2  Kurelac Kristijan
  3  Kopitar Aljoša
  5  Kerić Aleksandar
  6  Suljanović Elvedin
  7  Bah Martin
  8  Gašić Dražen
  9  Šenk Gašper
  10  Tomić Petar
  11  Belcijan Gregor
  12  Baloh Aleš (V)
  23  Vučković Mirko (K)
   JuRentA Bitnje
Priimek in ime
  4  Homec Matej
  6  Govekar Matej
  7  Traven Tomaž
  8  Benedičič Blaž
  9  Djaković Simo
  11  Čebašek Miha
  13  Jerina Matic
  14  Vidmar David
  20  Ziherl Gregor (K)
  23  Guzelj Rok
  31  Stare Nejc (V)
  Rezervni igralci
  4  Ćehić Amir
  14  Dimc Matej
  15  Logar Andraž
  16  Godnič Matic
  Rezervni igralci
  15  Petrov Aleksandar
  17  Počkaj Luka
  18  Zupanc Bojan
  21  Knific Košir Bober
   TRENER
   Britof
   Kaltak Jasmin
   JuRentA Bitnje
   Jerina Andrej
   STRELCI
   Britof
   1 : 1 8 - Gašić Dražen (5')
   JuRentA Bitnje
   0 : 1 4 - Homec Matej (2')
   OPOMINJANI
   Britof
   JuRentA Bitnje
    23 - Guzelj Rok (43')
    21 - Knific Košir Bober (60')
    18 - Zupanc Bojan (80')
    15 - Petrov Aleksandar (86')
    14 - Vidmar David (88')
   IZKLJUČENI
   Britof
   JuRentA Bitnje
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Dimc Matej
       10 - Tomić Petar
  71'     15 - Logar Andraž
       11 - Belcijan Gregor
  74'     4 - Ćehić Amir
       9 - Šenk Gašper
   JuRentA Bitnje
  Minuta  Igralec
  54'     18 - Zupanc Bojan
       6 - Govekar Matej
  54'     21 - Knific Košir Bober
       11 - Čebašek Miha
  75'     15 - Petrov Aleksandar
       9 - Djaković Simo
  79'     17 - Počkaj Luka
       4 - Homec Matej
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan