align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 16. krog 09.05.18
   TEKMA: Royal Sport DLN - Velesovo 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Jerič Anže
   1. pomočnik: Vreček Bor
   2. pomočnik: Brezar Davor
   Delegat: Kokolj Andrej
   POSTAVI
   Royal Sport DLN
Priimek in ime
  2  Bohinc Jan
  5  Zagorc Gregor
  12  Čepin Matej (V)
  14  Musić Sead
  17  Lipar Jan
  21  Mubi Narsej
  23  Jurca Luka (K)
  32  Grilc Rok
  82  Okorn Matic
  88  Frantar Primož
  99  Kalan Luka
   Velesovo
Priimek in ime
  1  Rezar Nejc (V)
  3  Kne Dejan (K)
  4  Dolinar Aleš
  5  Narat Matej
  6  Žargaj Vid
  7  Burgar Borut
  8  Novak Mitja
  9  Kuhar Matevž
  10  Pucelj Nejc
  18  Perdan Erik
  19  Bošnak Blaž
  Rezervni igralci
  3  Vidmar Blaž
  11  Trebec Marko
  46  Zupan Jaka
  73  Božnar Luka
  86  Rozman Mitja
  Rezervni igralci
  11  Petrač Sebastjan
  13  Bezovšek Jaka
  14  Bobnar David
  16  Oštir Luka
  17  Gračanin Dalibor
  23  Slapar Klemen
   TRENER
   Royal Sport DLN
   Štumberger Luka
   Velesovo
   Levstek Ivo
   STRELCI
   Royal Sport DLN
   Velesovo
   OPOMINJANI
   Royal Sport DLN
    17 - Lipar Jan (19')
    32 - Grilc Rok (40')
    88 - Frantar Primož (71')
   Velesovo
    4 - Dolinar Aleš (13')
    11 - Petrač Sebastjan (75')
   IZKLJUČENI
   Royal Sport DLN
    32 - Grilc Rok (80')
   Velesovo
   MENJAVE
   Royal Sport DLN
  Minuta  Igralec
  53'     86 - Rozman Mitja
       23 - Jurca Luka
  53'     46 - Zupan Jaka
       14 - Musić Sead
  64'     11 - Trebec Marko
       21 - Mubi Narsej
  76'     73 - Božnar Luka
       5 - Zagorc Gregor
  89'     3 - Vidmar Blaž
       99 - Kalan Luka
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Gračanin Dalibor
       8 - Novak Mitja
  46'     16 - Oštir Luka
       9 - Kuhar Matevž
  46'     23 - Slapar Klemen
       18 - Perdan Erik
  58'     11 - Petrač Sebastjan
       10 - Pucelj Nejc
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan