align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 18. krog 12.05.18
   TEKMA: Škofja Loka - Britof 1 : 3 (0 : 0)
   Kraj: Škofja Loka - Igrišče Puštal Škofja Loka    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Antolič Jean
   2. pomočnik: Račman Anže
   Delegat: Peternel Jože
   POSTAVI
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Banič Luka (V)
  4  Oblak Anže (K)
  5  Avguštin Tilen
  6  Stanonik Tadej
  7  Jović Viler
  8  Matanovič Josip
  10  Hirkić Sandi
  15  Bečić Kemal
  17  Smiljanić Vedran
  18  Bojić Momčilo
  45  Jović Aleksander
   Britof
Priimek in ime
  3  Godnič Matic
  4  Kopitar Aljoša
  5  Kerić Aleksandar
  6  Suljanović Elvedin
  7  Bah Martin
  8  Gašić Dražen
  9  Šenk Gašper
  10  Tomić Petar
  11  Ćehić Amir
  12  Baloh Aleš (V)
  23  Vučković Mirko (K)
  Rezervni igralci
  9  Krpič Marko
  11  Anžlovar Luka
  19  Kukovec Gašper
  Rezervni igralci
  13  Belcijan Gregor
  14  Dimc Matej
  15  Logar Andraž
   TRENER
   Škofja Loka
   Janežič Andrej
   Britof
   Kaltak Jasmin
   STRELCI
   Škofja Loka
   1 : 1 9 - Krpič Marko (57')
   Britof
   0 : 1 7 - Bah Martin (54')
   1 : 2 13 - Belcijan Gregor (63')
   1 : 3 13 - Belcijan Gregor (64')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka
   Britof
    8 - Gašić Dražen (40')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka
   Britof
   MENJAVE
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  55'     9 - Krpič Marko
       45 - Jović Aleksander
  60'     11 - Anžlovar Luka
       18 - Bojić Momčilo
  77'     19 - Kukovec Gašper
       10 - Hirkić Sandi
   Britof
  Minuta  Igralec
  61'     13 - Belcijan Gregor
       9 - Šenk Gašper
  78'     14 - Dimc Matej
       7 - Bah Martin
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan