align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 18. krog 12.05.18
   TEKMA: JuRentA Bitnje - Naklo 3 : 1 (2 : 0)
   Kraj: Bitnje - Igrišče Bitnje    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Stojanoski Andraž
   1. pomočnik: Beton Uroš
   2. pomočnik: Ovnik Mihael
   Delegat: Šink Jaka
   POSTAVI
   JuRentA Bitnje
Priimek in ime
  4  Homec Matej
  6  Govekar Matej
  7  Traven Tomaž
  9  Djaković Simo
  11  Čebašek Miha
  13  Jerina Matic
  14  Vidmar David
  20  Ziherl Gregor (K)
  21  Knific Košir Bober
  23  Guzelj Rok
  31  Stare Nejc (V)
   Naklo
Priimek in ime
  3  Bevc Domen
  4  Novinec Andrej
  5  Hudobivnik Jure
  6  Čebulj Rok
  7  Krasniqi Ilirjan
  8  Blažič Grega
  9  Ušlakar Gorazd (K)
  11  Legat Matej
  12  Rakovec Jaka (V)
  13  Ćosić Dražen
  16  Valjavec Klemen
  Rezervni igralci
  3  Vesel Matija
  8  Benedičič Blaž
  10  Juvan Jan
  15  Petrov Aleksandar
  17  Sivec Gašper
  Rezervni igralci
   TRENER
   JuRentA Bitnje
   Jerina Andrej
   Naklo
   Pužem Žiga
   STRELCI
   JuRentA Bitnje
   1 : 0 13 - Jerina Matic (20')
   2 : 0 21 - Knific Košir Bober (28')
   3 : 0 13 - Jerina Matic (65')
   Naklo
   3 : 1 9 - Ušlakar Gorazd (73')
   OPOMINJANI
   JuRentA Bitnje
    15 - Petrov Aleksandar (86')
   Naklo
    8 - Blažič Grega (75')
   IZKLJUČENI
   JuRentA Bitnje
   Naklo
   MENJAVE
   JuRentA Bitnje
  Minuta  Igralec
  48'     10 - Juvan Jan
       21 - Knific Košir Bober
  48'     8 - Benedičič Blaž
       4 - Homec Matej
  75'     17 - Sivec Gašper
       9 - Djaković Simo
  78'     3 - Vesel Matija
       20 - Ziherl Gregor
  84'     15 - Petrov Aleksandar
       11 - Čebašek Miha
   Naklo
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan