align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 17. krog 17.05.18
   TEKMA: Kondor Godešič - Polet 0 : 4 (0 : 2)
   Kraj: Škofja Loka - Nogometni center Prod Godešič    Gledalcev: 35
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Vreček Bor
   2. pomočnik: Krsnik Luka
   Delegat: Petrovič Novica
   POSTAVI
   Kondor Godešič
Priimek in ime
  1  Dolenec Rok (V)
  5  Cerar Rok
  7  Trojanšek Janez
  8  Avguštin Tadej (K)
  10  Trojanšek Luka
  11  Krajnik Žan
  15  Volčjak Jernej
  16  Košir Rok
  17  Šimić Mario
  22  Bizjak Jure
  24  Pintar Ian
   Polet
Priimek in ime
  1  Šubic Oto (V)
  2  Mustafoski Emrah
  3  Langerholc Miha
  4  Gartner Jaka
  5  Koplan Klemen
  6  Hafner Rok
  7  Stanonik Aljaž (K)
  8  Uršič Gašper
  9  Hafner Blaž
  10  Pagon Peter
  11  Debeljak Matic
  Rezervni igralci
  4  Košir Blaž
  6  Aslani Domen
  9  Jurca Gašper
  21  Krajnik Nejc
  Rezervni igralci
  13  Ogris Rok
  14  Prosen Žiga
  15  Vrečič Egon
  16  Jašaragić Mustafa
  17  Jelovčan Uroš
  18  Stanonik Žan
   TRENER
   Kondor Godešič
   Avguštin Tadej
   Polet
   Feltrin Boris
   STRELCI
   Kondor Godešič
   Polet
   0 : 1 4 - Gartner Jaka (39')
   0 : 2 11 - Debeljak Matic (44')
   0 : 3 6 - Hafner Rok (79')
   0 : 4 11 - Debeljak Matic (86') 11m
   OPOMINJANI
   Kondor Godešič
    9 - Jurca Gašper (59')
    8 - Avguštin Tadej (86')
   Polet
    2 - Mustafoski Emrah (14')
    5 - Koplan Klemen (51')
   IZKLJUČENI
   Kondor Godešič
   Polet
   MENJAVE
   Kondor Godešič
  Minuta  Igralec
  46'     9 - Jurca Gašper
       24 - Pintar Ian
  62'     21 - Krajnik Nejc
       16 - Košir Rok
  75'     6 - Aslani Domen
       7 - Trojanšek Janez
   Polet
  Minuta  Igralec
  67'     17 - Jelovčan Uroš
       3 - Langerholc Miha
  87'     13 - Ogris Rok
       10 - Pagon Peter
  89'     14 - Prosen Žiga
       9 - Hafner Blaž
  91'     15 - Vrečič Egon
       11 - Debeljak Matic
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
6. krog 22.09.18
Brinje Grosuplje : Tinex Šenčur 5 : 1
Žiri : Bled Hirter 1 : 3
Sava Kranj : Komenda 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Ivančna Gorica 3 : 3
Zagorje : Arne Tabor 69 0 : 1
GNL-člani 2018/19
4. krog 22.09.18
SIJ Acroni Jesenice : Polet 4 : 0
Visoko : Preddvor 6 : 0
Škofja Loka : Šobec Lesce 2 : 0
Bohinj : Velesovo 4 : 2
Niko Železniki : Britof 0 : 4
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan