align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 20. krog 22.05.18
   TEKMA: JuRentA Bitnje - Visoko 3 : 3 (2 : 1)
   Kraj: Bitnje - Igrišče Bitnje    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Kajtazović Nejc
   1. pomočnik: Habuš Žan
   2. pomočnik: Logar Tadej
   Delegat: Hafner Marko
   POSTAVI
   JuRentA Bitnje
Priimek in ime
  3  Vesel Matija
  7  Traven Tomaž
  8  Benedičič Blaž
  9  Djaković Simo
  13  Jerina Matic
  14  Vidmar David
  18  Zupanc Bojan
  20  Ziherl Gregor (K)
  21  Knific Košir Bober
  23  Guzelj Rok
  31  Stare Nejc (V)
   Visoko
Priimek in ime
  1  Rakovič Jan (V)
  2  Debeljak Žan
  4  Vrtač Nik
  5  Čimžar Tadej
  6  Markun Anže (K)
  7  Končan Nejc
  8  Vrtač Tim
  9  Križaj Peter
  10  Zorman Maks David
  17  Logar Miha
  18  Janhar Andraž
  Rezervni igralci
  5  Ahčin Andraž
  6  Govekar Matej
  10  Juvan Jan
  11  Čebašek Miha
  15  Sivec Gašper
  17  Petrov Aleksandar
  Rezervni igralci
  11  Dolžan Rok
  12  Krč Nejc (V)
  14  Košir Matic
   TRENER
   JuRentA Bitnje
   Jerina Andrej
   Visoko
   Vrtač Drago
   STRELCI
   JuRentA Bitnje
   1 : 0 21 - Knific Košir Bober (24')
   2 : 0 8 - Benedičič Blaž (28')
   3 : 2 7 - Traven Tomaž (63')
   Visoko
   2 : 1 2 - Debeljak Žan (39')
   2 : 2 8 - Vrtač Tim (51')
   3 : 3 14 - Košir Matic (77')
   OPOMINJANI
   JuRentA Bitnje
    14 - Vidmar David (83')
    3 - Vesel Matija (88')
   Visoko
    2 - Debeljak Žan (70')
    6 - Markun Anže (86')
   IZKLJUČENI
   JuRentA Bitnje
   Visoko
   MENJAVE
   JuRentA Bitnje
  Minuta  Igralec
  58'     10 - Juvan Jan
       8 - Benedičič Blaž
  58'     5 - Ahčin Andraž
       18 - Zupanc Bojan
  68'     15 - Sivec Gašper
       5 - Ahčin Andraž
  80'     11 - Čebašek Miha
       7 - Traven Tomaž
  84'     6 - Govekar Matej
       21 - Knific Košir Bober
   Visoko
  Minuta  Igralec
  55'     14 - Košir Matic
       5 - Čimžar Tadej
  73'     11 - Dolžan Rok
       7 - Končan Nejc
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
6. krog 22.09.18
Brinje Grosuplje : Tinex Šenčur 5 : 1
Žiri : Bled Hirter 1 : 3
Sava Kranj : Komenda 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Ivančna Gorica 3 : 3
Zagorje : Arne Tabor 69 0 : 1
GNL-člani 2018/19
4. krog 22.09.18
SIJ Acroni Jesenice : Polet 4 : 0
Visoko : Preddvor 6 : 0
Škofja Loka : Šobec Lesce 2 : 0
Bohinj : Velesovo 4 : 2
Niko Železniki : Britof 0 : 4
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan