align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 20. krog 23.05.18
   TEKMA: Polet - Royal Sport DLN 3 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Medvešček Blaž
   1. pomočnik: Brezar Davor
   2. pomočnik: Štrajhar Primož
   Delegat: Jaklič Darko
   POSTAVI
   Polet
Priimek in ime
  1  Šubic Oto (V)
  2  Langerholc Miha
  3  Jašaragić Mustafa
  4  Gartner Jaka
  6  Hafner Rok
  7  Stanonik Aljaž (K)
  8  Uršič Gašper
  9  Hafner Blaž
  10  Pagon Peter
  11  Debeljak Matic
  20  Mrak Žiga
   Royal Sport DLN
Priimek in ime
  5  Zagorc Gregor
  12  Čepin Matej (V)
  17  Koblar Gregor
  19  Guzelj Dean
  23  Jurca Luka (K)
  32  Grilc Rok
  45  Vehovec Žan
  77  Štumberger Luka
  86  Rozman Mitja
  88  Frantar Primož
  99  Kalan Luka
  Rezervni igralci
  13  Ogris Rok
  14  Prosen Žiga
  15  Vrečič Egon
  16  Koplan Klemen
  17  Jelovčan Uroš
  18  Valedžić Šaban
  Rezervni igralci
  3  Vidmar Blaž
  11  Trebec Marko
   TRENER
   Polet
   Feltrin Boris
   Royal Sport DLN
   Štumberger Luka
   STRELCI
   Polet
   1 : 2 11 - Debeljak Matic (77')
   2 : 2 9 - Hafner Blaž (81')
   3 : 2 11 - Debeljak Matic (85')
   Royal Sport DLN
   0 : 1 99 - Kalan Luka (48')
   0 : 2 99 - Kalan Luka (68')
   OPOMINJANI
   Polet
    20 - Mrak Žiga (63')
    11 - Debeljak Matic (80')
    14 - Prosen Žiga (89')
    10 - Pagon Peter (90')
   Royal Sport DLN
    32 - Grilc Rok (88')
   IZKLJUČENI
   Polet
   Royal Sport DLN
   MENJAVE
   Polet
  Minuta  Igralec
  49'     16 - Koplan Klemen
       4 - Gartner Jaka
  53'     17 - Jelovčan Uroš
       2 - Langerholc Miha
  77'     13 - Ogris Rok
       6 - Hafner Rok
  85'     14 - Prosen Žiga
       9 - Hafner Blaž
   Royal Sport DLN
  Minuta  Igralec
  57'     11 - Trebec Marko
       45 - Vehovec Žan
  87'     3 - Vidmar Blaž
       17 - Koblar Gregor
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan