align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 20. krog 23.05.18
   TEKMA: Zarica Kranj B - Niko Železniki 0 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Žunič Matej
   2. pomočnik: Vreček Bor
   Delegat: Rešek Edo
   POSTAVI
   Zarica Kranj B
Priimek in ime
  1  Nadarević Denis (V)
  3  Pantelić Sebastjan
  5  Košir Miha
  6  Kljajić Filip
  8  Šubic Nejc (K)
  10  Crnalić Anis
  11  Rozman-Močnik Žan
  14  Susak Patrik
  15  Lasica Mile
  18  Gubanc Gašper
  20  Andreski Žarko
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Thaler Miha (V)
  2  Kavčič Rok
  3  Bernik Jan
  4  Dolenc Urban
  5  Šmid Gašper
  6  Samardžić Refik (K)
  7  Pfajfar Jan
  8  Potočnik Matic
  9  Demšar Andrej
  10  Bešter Rok
  11  Soklič Denis
  Rezervni igralci
  9  Mehani Erjon
  13  Draksler Martin
  16  Vučkić Edin
  17  Hadžirić Anis
  Rezervni igralci
  13  Dauti Sami
  14  Mesec Klemen
  15  Cvek Jure
  16  Potočnik Matic
   TRENER
   Zarica Kranj B
   Kepic Radovan
   Niko Železniki
   Bertoncelj Uroš
   STRELCI
   Zarica Kranj B
   Niko Železniki
   0 : 1 10 - Bešter Rok (15')
   0 : 2 13 - Dauti Sami (81')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj B
   Niko Železniki
    9 - Demšar Andrej (35')
    3 - Bernik Jan (77')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj B
    20 - Andreski Žarko (65')
   Niko Železniki
    6 - Samardžić Refik (65')
   MENJAVE
   Zarica Kranj B
  Minuta  Igralec
  60'     16 - Vučkić Edin
       3 - Pantelić Sebastjan
  61'     9 - Mehani Erjon
       10 - Crnalić Anis
  69'     17 - Hadžirić Anis
       15 - Lasica Mile
  89'     13 - Draksler Martin
       14 - Susak Patrik
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  60'     15 - Cvek Jure
       5 - Šmid Gašper
  73'     16 - Potočnik Matic
       10 - Bešter Rok
  79'     13 - Dauti Sami
       11 - Soklič Denis
  85'     14 - Mesec Klemen
       8 - Potočnik Matic
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan